SK Chrlice muži - SK Řícmanice 3:7 (2:5), branky: 13. a 65. Ohniště, 16. Musil - 20., 27., 32., 33., a 67. Myhovych, 21. Zbořil, 90. Macík. V zápase o první místo jsme přivítali Řícmanice, které se pyšní výborným útokem a čtyřmi ukrajinskými fotbalisty. My jsme naopak řešili problém s obranou, kdy nám pro nemoc nebo zranění chyběli Pavel Nešpor a Kuba Moravec, museli trochu protočit posty, což se na kompaktnosti muselo projevit. Od prvních minut se snažili hosté ovládnout hru a dostávat se do blízkosti naší branky. Pro nás to pak byl naopak začátek snů, první dvě naše akce skončily brankami v hostující síti a vedli jsme po čtvrthodině 2:0. Místo abychom zpevnili obranu a čekali na rychlé protiútoky, snažili jsme se dál hrát aktivně, bohužel hosté po získání míče přecházeli do drtivých protiútoků v plné rychlosti i s přesnou kombinací, a o pět minut později byl náš náskok pryč. Poté nás rozhodila i třetí branka v naší síti, kdy rozhodčí nechal bez povšimnutí faul na nás ve středu pole, chvíli jsme přestali hrát a hosté šli do vedení. V této chvíli to s námi nevypadalo dobře, hostům se dařilo na co sáhli a tak jsme rázem prohrávali 2:5. V poslední minutě první půle jsme mohli snížit, penaltu Marcelu Musilovi však hostující gólman vyrazil. Ve druhé půli již byla hra vyrovnaná a snažili jsme se s výsledkem ještě něco udělat. Měli jsme tak tři gólové šance ovšem bez pozitivního výsledku. V 65. minutě jsme pak dokázali snížit, ale hosté stačili vzápětí naši snahu na bodový zisk utlumit další brankou a dovést utkání do vítězného konce. Naši kluci bojovali a do posledních minut se snažili, hluchou čtvrthodinu z první půle se však již nepodařilo napravit. Je však potřeba říci, že hosté vyhráli zaslouženě a ukázali, že jsou v čele tabulky právem. Je potřeba se ze dvou porážek oklepat a v posledních třech kolech vybojovat co nejvíce bodů. Sestava: Kačunič - Dreva R., Cupák, Nebeský, Adámek (60. Lang) - Ohniště, Musil (46. Přikryl), Telička (87. Horňáček), Juračka - Harašta (87. Dreva V.), Ondrášek (60. Svoboda).

Křepice/Velké Němčice - SK Chrlice dorost A  1:1 (1:1), branky: 33. - 34. Pochylý. Naši dorostenci nebyli v utkání favoritem, téměř všichni starší dorostenci se věak zapojili do sestavy a na hře se to samozřejmě projevilo. V Křepicích se hrálo vyrovnané utkání, ovšem bez výraznějších šancí. Vše rozhodující se odehrálo po půlhodině hry, kdy šli domácí nejdříve do vedení, z následujicí akce však vyrovnal svým premiérovým gólem Lukáš Pochylý, který posílil náš dorost z Líšně. Ve druhé půli branka nepadla, i když ke konci jsme šli vítězství více naproti. Remízu lze však hodnotit jako spravedlivou.

Prace/Slatina - SK Chrlice mladší dorost 0:1 (0:0), branka 75. Kurcikašvili. Naši mladší dorostenci hráli v Praci vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v 75. minutě Adam Kurcikašvili a udržel tak mladší dorost v čele tabulky.

SK Chrlice starší žáci - Bílovice/Obřany 4:2 (1:1), branky Chrlic: 32., 51. a 53. Popovych, 64. Ponechal. V utkání o první místo jsme dokázali kvalitního soupeře nakonec porazit. V první půli byl soupeř lepším týmem a šel střelou z vápna do vedení. Bylo dobré, že ještě před poločasem proměnil Žeňa Popovych svůj brejk, obešel i brankáře a vyrovnal do prázdné branky. Žákům se pak povedl i vstup do druhé půle, když náš střelec po osmi minutách završil hattrick, a přestože hosté snížili, další branka Alexe Ponechala pak dovedla náš tým k výhře a uhájení vedení v tabulce.

SK Chrlice mladší žáci - Bílovice/Obřany 6:1 (3:1), branky Chrlic: 7. vlastní, 13. a 55. Rotrekl, 25. Růžička, 46. Böhm a 43. Bella. I v tomto utkání se potkaly dva týmy, které v soutěži neztratily ani bod. Přestože šli hosté v úvodu do vedení, postupně jsme přebrali otěže utkání do svých nohou a kombinací si vypracovali šance, které jsme dokázali i proměnit. Dvoubrankové poločasové vedení nás uklidnilo a ve druhé půli bylo utkání jen otázkou výše skóre. I mladší hráči se tímto vítězstvím dostali do vedení v tabulce.

AC Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka 7:6 (4:3), branky Chrlic: Hospodar 3, Sendler, 2, Rovenský.

AC Lelekovice - SK Chrlice mladší přípravka 3:13 (0:6), branky Chrlic: Sendler 5, Kachlíř 3, Finsterle, Klíma, Cupák, Zlámal a vlastní.

Boj o první místo v tabulce jsme doma prohráli.