Start Brno B - SK Chrlice muži 6:1 (2:1), branky Chrlic: 10. Ohniště. Utkání na Startě bývá vždy ošemetné, neboť nikdy není jasné, jací hráči za béčko nastoupí. Po výborných výkonech se nám toto utkání vůbec nevydařilo, komplex různých individuálních chyb vedl nakonec k vysoké porážce. Přestože šli domácí rychle do vedení, do 10. minuty se nám podařilo vyrovnat. Poté se hra odehrávala většinou ve středu hřičtě bez výraznějších šancí. Bohužel jsme si po první půlhodině špatně v defenzívě rozdělili hráče a únik domácích poslal jejich mužstvo do kabin s jednogólovým vedením. Ve druhé půli jsme se snažili srovnat skóre, znamenalo to však okénka v obraně a rychlé protiútoky domácího mužstva. Když jsme pak dostali  laciný gól na 3:1, otřáslo to našim sebevědomím. Trenér se snažil oživit sestavu několika střídáními, domácí však ovládli hru a po dalších našich individuálních chybách zvýšili až na konečných 6:1. Navíc jsme posledních deset minut již nemohli střídat, takže jsme nakonedc dohrávali v deseti. Doufejme, že zranění některých hráčů, kteří zápas nedohráli, nebude tak vážné, aby je vyřadilo z utkání podzimu, které nás v sobotu čeká s Řícmanicemi. Možná, že malá "facka" před tímto utkáním nám pomůže vrátit se k jednoduché a zodpovědné hře, vycházející z pevné obrany, která nás do dnešního utkání zdobila. Vždyť jsme v dnešním utkání obdrželi tolik branek, jak za prvních osm kol dohronady. Sestava - Kačunič - Nebeský (68. Dreva R.), Moravec, Kobylka, Adámek (74. Horňáček) - Ohniště (68. Volf), Telička, Svoboda (46. Musil), Přikryl (68. Lang) - Harašta, Ondrášek.

SK Chrlice dorost A - Tatran Starý Lískovec 3:1 (1:1), Branky: 35. a 81. Androshchuk, 75. Sadílek - 13. Skoupý. Starší dorostenci hráli velmi důležité utkání proti poslednímu Lískovci a bylo nutné v utkání vyhrát. Naštěstí někteří starší hráči pochopili, že krajská soutěž byla přihlášena pro zvýšení kvality jejich dorosteneckých utkání a sehrání soubojů s atraktivnějšími mimobrněnskými soupeři. Proto se postupně vrací do sestavy a tím se zvyšuje i výkonnost mužstva. Přestože šli lískovští jako první do vedení, naše mužstvo to vyprovokovalo ke zvýšení aktivity a k poločasovému vyrovnání. Ve druhé půli se utkání přitvrdilo, což vedlo k jednomu vyloučenému na obou stranách, nám se však podařilo v poslední čtvrthodině vstřelit dvě branky a rozhodnout o výhře, která mužstvo posunula na desáte místo v tabulce.

SK Chrlice dorost B - Tatran Starý Lískovec B 8:1 (5:1), branky Chrlic: 15., 62., 74. Kurcikašvili, 5. Dvorník, 20. Popovych, 31. pokorný, 44. Mužík, 73. Sadílek. Los soutěže vyšel tak, že po sobotním utkání A dorostů se v neděli odehrál dorostenecký souboj béček dorostu. V tomto však toto utkání nebylo tak dramatické jako souboj áček. Naši mladší dorostenci rozhodli o výhře výborným prvním poločasem, ve kterém získali pětibrankové vedení, takže druhá půle již byla odehrána ve fotbalové pohodě.

Start Brno B - SK Chrlice starší žáci 0:5 (0:4), branky: 3. 13. 22. 33., 52. Popovych. Starší žáci vyhráli zaslouženě na Startu, kdy se podařil fotbalový kousek Žeňovi Popovychovi, který vstřelil všech pět branek našeho týmu. Kdyby dvakrát chvilku "počkal", mohly jeho branky být vstřeleny kuriózně pouze v trojkových minutách.

SK Řícmanice - SK Chrlice mladší žáci 0:3 (0:2), branky: 17. Böhm, 22. Rotrekl, 43. Ponechal. I mladší žáci pokračují ve výborných výkonech a tentokráte vezou tři body z Řícmanic a po pěti utkáních mají plný počet bodů s krásným skóre 34:1.

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany B 21:4 (9:2), branky Chrlic: Sendler 8, Hospodar 5, Rovenský 3, Peška 3, Varga 2.

SK Chrlice mladší přípravka- Tatran Kohoutovice 5:15 (3:5), branky Chrlic: Sendler 2, Maštera, Finsterle.