Svratka Brno C - SK Chrlice muži 1:4 (1:1), branky: 7. Koutný - 44. Harašta, 65. a 73. Ondrášek, 77. Adámek. Po výhře v Tuřanech jsme chtěli vyhrát i na Svratce. Utkání pro nás však nezačalo dobře a po rychlém protiútoku šli domácí do vedení. Nemohli jsme se do 30. minuty dostat do hry, naopak domácí si v těchto minutách vytvořili tři vyložené šance z bezprostřední blízkosti, jednou však branku minuli a dvakrát skvěle zasáhl Marko Kačunič. Nakonec jsme se zpět do utkání dostali po rohu v poslední minutě první půle, po kterém Honza Harašta hlavou vyrovnal. Ve druhé půli jsme začali velmi aktivně, dlouho jsme však nemohli skórovat. To se změnilo až po příchodu Lukáše Ondráška, který nejdříve dorazil míč z malého vápna do domácí branky a následně proměnil sólo z půlky hřiště. Vedení o dvě branky nás uklidnilo a ovládli jsme hru. Domácím docházeli síly, takže jsme měli další šance, jedinou však dokázal proměnit pouze Ondra Adámek, který nastoupil po vyléčeném zranění a zkusil si opět herní praxi. Nakonec byla výhra dobrou přípravou před důležitým utkáním s Líšní příští týden. Sestava - Kačunič - Nebeský, Nešpor, Moravec, Smutný - Juračka, Telička, Musil (55. Ondrášek), Přikryl (46. Adámek) - Harašta (84. Horňáček), Svoboda.

SK Chrlice  dorost A - Sokol Tasovice 0:11 (0:7). Proti našemu oslabenému družstvu dokázali fotbalisté Tasovic, proč jsou první v tabulce. O své výhře rozhodli již po první čtvrthodině, kdy vstřelili tři branky.

SK Chrlice dorost B - SK Obřany 2:3 (1:2), branky Chrlic: 4: Russo z penalty, 50. Kurcikašvili. Naše dorostenecké béčko po dobrých výkonech tentokrát odevzdalo tři body soupeři z Obřan.

Mor. Slavia/Nový Lískovec - SK Chrlice starší žáci 1:3 (1:2), branky Chrlic: Popovych 3. Naši starší žáci, přestože jsou doplněni mladšími dokáží dotáhnout vyrovnané zápasy ke třem bodům.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice mladší žáci 1:8 (0:4), branky Chrlic: Rotrekl 3, Havlát a Bella po 2, Sendler. Mladší žáci potvrzují, že ve své soutěži budou hrát o první místo.

SK Chrlice starší přípravka - SK Řečkovice 9:10 (8:2), branky Chrlic: Sendler a Hospodar po 3, Calin 2, Lukeš.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Slatina 17:3 (7:0), branky Chrlic: Cupák 7, Zlámal 6, Maštera 2, Vintrlík a Zaplatil po 1.