SK Tuřany B - SK Chrlice muži 1:5 (0:2), branky: 82. - 8. a 17. Ohniště, 59. Ondrášek, 64. Musil z penalty, 85. Přikryl. Věděli jsme, že nás v Praci s béčkem Tuřan nečeká lehký zápas. Vzpomínky z minulé sezóny, kdy jsme prohráli vyhraný zápas 5:7, v nás zůstali, a proto jsme k utkání přistoupili se vší odpovědností. Proti nám hrál nejenom nedisciplinovaný soupeř, využívající všechny prostředky k dosažení úspěchu, ale i neskutečně hrbolaté hřiště, na kterém si přihrát bylo umění. Od počátku jsme však měli míč na svých kopačkách a snažili se probít k soupeřové brance. Naštěstí již po osmi minutách hry unikl po pravé straně Jakub Ohniště a křížnou střelou nás dostal do vedení. Po necelých deseti minutách se situace opakovala, domácí se dostali do útoku, my jsme jim sebrali míč, a po přečíslení posunul Marcel Musil míč opět k Jakubovi a ten dal podobnou střelou druhou svou, i naši, branku. To nás uklidnilo a dále jsme diktovali tempo hry, a přestože jsme měli několik dalších šancí, do půle jsme již branku nepřidali. I ve druhé části se obraz hry nezměnil a třetí branku vstřelil z "trestňáku" Lukáš Ondrášek, když jeho tvrdou střelu tečovala zeď mimo možnosti domácího brankáře. O chvíli později zapískal rozhodčí Mayer po souboji v šestnáctce pro nás penaltu, kterou proměnil Marcel Musil. Poté domácí po naší špatné rozehrávce snížili, výsledek však pečetil, po ideální přihrávce z levé strany od Tomáše Smutného, do prázdné brány Filip Přikryl. V poslední minutě pak byl vyloučen domácí stoper za kritiku rozhodčího, kdyby se však od začátku postihovaly sprosté nadávky i ostatních domácích hráčů, utkání by se asi nedohrálo. Naše mužstvo, na strašidelném terénu, podalo zodpovědný výkon a po zásluze vyhrálo. Touto výhrou jsme se posunuli do čela tabulky a máme výzvu toto umístění v dalších utkáních udržet. Sestava: Kačunič - Nebeský, Nešpor, Moravec (70. Smutný), Dreva R. - Ohniště, Musil, Telička, Juračka - Ondrášek (62. Přikryl), Svoboda (62. Harašta).

SK Chrlice dorost A - Sokol Přímětice 2:4 (1:2), branky: 37. Kalina, 84. Šmuhař - 30., 45., 51., 82. Naši dorostenci přivítali souseda v tabulce a hráli od úvodu utkání vyrovnané utkání. Soupeř však byl postupně kombinačně lepším týmem a po půlhodině šel po rohu do vedení. O chvíli později se nám podařilo vyrovnat Lukášem Kalinou, bohužel v poslední minutě podruhé naši dorostenci, opět po rohu, inkasovali. Ve druhé půli se snažili o vyrovnání, bohužel soupeř do odkyté obrany unikl a zvýšil na dvoubrankové vedení. Pořád jsme však neskládali zbraně, naše útoky však končily na vlastní nepřesnosti. V závěru pak hosté přidali i čtvrtý gól a naše snížení na jejich výhře již nic nezměnilo.

SK Chrlice dorost B - SK Řícmanice 8:2 (3:0), branky Chrlic: Makovický 3, Popovych, Šmuhař, Polák, Štrof a vlastní. Naše dorostenecké béčko rozhodlo o své výhře již třígólovým vedením po první poločase a nad posledním týmem tabulky vysoko vyhrálo.

SK Jundrov - SK Chrlice starší žáci 2:3 (2:0), brany Chrlic: Popovych 2, Kalina. Starší žáci uštedřili svému soupeři první porážku v utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli šli domácí dvěma góly do vedení, i když obě branky byly trošku zbytečné, když byly dosaženy spíše díky kluzké trávě a kluzkému míči, než uměním domácích útočníků. Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat a když se utkání chýlilo ke konci, unikl v posledním útoku Žeňa Popovych a rozhodl o naší výhře.

SK Chrlice starší přípravka - Tatran Bohunice B 20:7 (10:3), branky Chrlic: Sendler 7, Hospodar 6, Peška 3, Varga a Růžička.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Žebětín 13:13 (6:7), branky Chrlic: Sendler 4, Finsterle a Cupák po 3, Maštera 2, Zaplatil.