SK Chrlice - ČAFC Židenice 2:1 (0:1), branky: 72. Ondrášek, 73. Dreva V. - 25. Gračanin. V dohrávce jsme dokázali ve velmi těžkém zápase porazit Čafku. Již před zápasem jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a utkání to potvrdilo se šťastným koncem pro nás. Od počátku se hra odehrávala mezi šestnáctkami a šancí bylo minimálně. Oba týmy hrály odpovědně vzadu a snažily se získat střed pole. Prvních 25 minut jsme byli o něco lepším týmem, bohužel však do vedení šli hosté. Dlouhý odkop brankáře hráči hostí dokázali prodloužit až do útoku a střelou do protipohybu našeho brankáře se dostali do vedení. Pak převzali otěže utkání hosté, naše obrana však byla také pevná. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, několik nebezpečných akcí jsme však nedokázali dostat do koncovky, ale hosté měli podobný problém. Hra však byla rychlá, důrazná, a žádný z hráčů neměl na nic čas. S přibývajícími minutami to vypadalo, že naše snaha bude jen těžko gólově vyjádřena. Vše však změnily dvě minuty před 75. minutou. Nejdříve se prodral po pravé straně Jakub Ohniště, dokázal dostat míč na střed vápna k Lukáši Ondráškovi, a jeho přízemní střela zaparkovala u pravé tyče hostující branky. A nebylo to vše. O chvíli později se středem dostal míč opět na vápno k Vadymu Drevovi a jeho střelu na branku tečoval jeden z obránců tak, že míč opsal oblouk a od břevna zaparkoval podruhé do sítě soupeře. Hosté tento zvrat vidtelně zaskočil a naráz se na jejich kopačky lepila nervozita a nepřesné přihrávky. Když pět minut před koncem nevyužili ani dobrou pozici v naší šestnástce, brali jsme nakonec z vyrovnaného utkání tři body. Naše mužstvo podalo velmi dobrý výkon a ukázalo, že je připraveno zvládat i těžká utkání. Sestava: Kačunič - Nebeský, Nešpor, Moravec, Dreva R. - Ohniště, Telička, Juračka, Přikral (64. Dreva (77. Musil)) - Harašta (79. Svoboda), Ondrášek.

SK Tuřany - SK Chrlice starší žáci 3:5 (1:2), branky Chrlic: Popovych 3, Slivko A. 2. Naši starší žáci v derby vedli od 1. minuty po celý zápas a dokázali slavit první výhru v soutěži.

SK Tuřany - SK Chrlice mladší žáci 0:8 (0:3), branky Chrlic: Rotrekl 3, Čapek, Bella, Štěpán, Havlát a Slivko. Mladší žáci byli po celé utkání výrazně lepším týmem a po zásluze vysoko vyhráli.