SK Chrlice muži - SK Jundrov 6:0 (2:0), branky: 34. a 87. Ondrášek, 38. a 62. Harašta, 74. Musil z penalty, 76. Dreva V. V domácím utkání jsme nastoupili proti Jundrovu, kterému se na začátku sezóny také výsledkově dařilo. Od počátku to byl oboustranně pohlédný zápas, kdy se oba týmy snažili co nejrychleji dostat k brance soupeře. My jsme mohli v 10. minutě jít do vedení, ale Honzu Haraštu vychytal z bezprostední blízkosti šťastně hostující gólman. Poté měli "tutovku" i hosté, jejich dvěma dorážkám z bezprostřední blízkosti se však do cesty postavili naši obránci. Do vedení jsme se dostali ve 34. minutě, kdy centr zleva Filipa Přikryla zatloukl nekompromisně do branky hostí Lukáš Ondrášek. Když zanedlouho svůj únik proměnil Honza Harašta, dostali jsme utkání pod kontrolu. Ve druhé půli se hosté snažili snížit, jejich snahu však uťal tvrdý faul jejich brankáře na unikajícího Lukáše Ondráška, který jej poslal předčasně pod sprchy. Od této chvíle bylo jasné, že tři body zůstanou doma, navíc vzápětí své další sólo proměnil opět Honza Harašta. V 74. minutě pak došlo ke kuriózní situaci, kdy po úniku Lukáše Ondráška jej fauloval, ve vyložené šanci, i náhradní "brankář", dostal také červenou kartu, a napodobil tak svého předchůdce. Z penalty pak Marcel Musil zvýšil na 4:0. Proti oslabenému soupeři to pak bylo o dobývání hostující branky a nejdříve střelou z voleje navýšil skóre Vadym Dreva, výhru pak pečetil svou druhou brankou Lukáš Ondrášek. Mužstvo opět podalo velmi dobrý výkon s jistotou v obraně a mnoha šancemi v útoku. Sestava: Kačunič - Nebeský, Juračka, Moravec, Dreva R. - Ohniště (79. Doležal), Musil (77. Horňáček), Telička, Přikryl (64. Dreva V.) - Harašta (64. Svoboda), Ondrášek.

Sokol Pohořelice - SK Chrlice dorost A 9:2 (5:0), branky Chrlic: 70. Kurcikašvili, 74. Drápela.  Další venkovní utkání našeho dorostu bylo velmi těžké, neboť jsme jeli k prvnímu celku tabulky. Bohužel hráči, kteří tuto soutěž vykopali a těšili se na kvalitnější soupeře, posílali jednu omluvenku za druhou, a tak bylo mužstvo složeno převážně z hráčů mladšího béčka. Přesto i takto složené mužstvo bylo schopné silnějšímu soupeři 30 minut úspěšně vzdorovat, za poslední čtvrthodinu první půle však obdrželi naši kluci čtyři branky, tak se šlo do kabin se skóre 0:5. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, dokázali jsme však alespoň dvakrát skórovat a neobdrželi potupnou desítku. Pro mladší kluky to byla zkušenost do dalších utkání, je třeba však probudit dorazový ročník, abychom dosahovali lepších výsledků.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice dorost B 6:4 (1:4), branky Chrlic: 14. Makovický, 15. Kalina, 17. Rotrekl z penalty, 29. Kurcikašvili. Naše dorostenecké béčko odehrálo utkání rozdílných poločasů. Přestože jsme dostali hned ve 2. minutě branku, dokázali jsme na konci první čtvrthodiny tři vstřelit, a když přidal čtvrtou Adam Kurcikašvili, mysleli jsme si, že zápas dovedeme do vítězného konce. Ve druhé půli se však projevilo, že jsme měli pouze jednoho hráče na střídání a domácí tak mohli, při hokejovém střídání, nechat některé hráče odpočnout. Dostali jsme se pod tlak a od 60. minuty dokázali domácí třemi brankami během 11 minut vyrovnat. Když jsme pak v poslední desetiminutovce ještě dvakrát inkasovali, nedovedli jsme dobře rozehraný zápas ani k remíze.

SK Chrlice starší žáci - DOSTA Bystrc B 3:7 (3:2), branky Chrlic: 4.a 22. Popovych a 33. Beránek. Naši starší žáci si museli vypomoci několika mladšími, kteří měli již jeden zápas za sebou, což se nakonec na výsledku projevilo. První půle byla "nahoru-dolů", vedli jsme 1:0, pak prohrávali, přesto jsme šli do poločasové přestávky s jednobrankovým náskokem. Do druhé půle hosté přeskupili řady, posunuli svého stopera do zálohy, začali nás přehrávat a svoji převahu vyjádřili i gólově.

SK Chrlice mladší žáci - Slovan/Slatina 7:0 (4:0), branky: Hospodar 2, Čapek 2, Bella, Varga a Rotrekl. Naši mladší žáci podali v první domácím utkání výborný výkon. Od počátku byli lepším týmem a podnikali do soupeřovy obrany rychlé protiútoky zejména po stranách s dobrým zakončením. Svoji převahu do poločasu vyjádřili čtyřmi pěknými brankami. Ve druhé půli tempo trošku polevilo, postupně se hokejovým střídáním do utkání dostali všichni hráči, přesto to náš výkon nesnížilo. Z několika šancí jsme proměnili však již pouze tři. Naši kluci však zaslouží za předvedený fotbalový výkon pochvalu.

MCV Brno - SK Chrlice starší přípravka 6:14 (3:6), branky: Sendler, Čapek, Novotný po 3, Varga a Nevřivý po 2, Rovenský M. 1.

SK Bosonohy - SK Chrlice mladší přípravka 3:17 (2:9), branky: Vichr a Maštera po 4, Zaplatil 3, Sendler 2, Zlámal, Finsterle, Cupák a Lach po 1.