Slovan Brno B - SK Chrlice muži 0:4 (0:3), branky: 15. a 55. Ondrášek, 29. a 41. Harašta. Výhra na Slovanu nás tentokrát nestála mnoho sil. Od počátku jsme hráli zodpovědně a po získání míče se snažili rychle dostat do blízkosti branky. První branku jsme vstřelili již v 15. minutě, kdy přihrávku Honzy Teličky za obranu si perfektně zpracoval Lukáš Ondrášek a druhým dotekem poslal nechytatelnou dělovku do domácí sítě. Od této chvíle každý náš útok znamenal nebezpečí pro domácí branku, naopak akce domácích končily vždy před šestnáctkou. Na konci půlhodiny jsme kopali roh a Honza Harašta využil svou výšku a hlavou zavěsil. Poté dal další dvě branky, pro těsné ofajdy však neplatily. Před půlí jsme se definitivně uklidnili, když další přihrávku za obranu využil opět Honza Harašta k sólu a třetí brance. V závěru pak, po špatné malé domů, orazítkoval Lukáš Ondrášek břevno a chytrý lob Marcela Musila skončil těsně nad brankou. Ve druhé půli jsme se snažili držet míč pod kontrolou a občas podniknout rychlý protiútok. V 55. minutě pak šel rychle míč ze středu od Honzy Teličky doleva Filipovi Přikrylovi a jeho dlouhý centr usměrnil hlavou Lukáš Ondráček počtvrté do domácí sítě. Tato taktika fungovala i nadále a dokázali jsme si připravit další vyložené šance, gól z nich však již nepadl. V závěru  mohli skórovat i domácí, samostatný únik však vychytal Marko Kačunič. Odvezli jsme si ze Slovanu po dobrém výkonu zaslouženou výhru. Sestava: Kačunič - Nebeský, Nešpor, Moravec (86. Doležal), Dreva R. (86. Smutný) - Ohniště, Telička, Musil (63. Svoboda), Přikryl (63. Dreva V.) - Harašta (79. Horňáček), Ondrášek.

SK Chrlice dorost A - Čechie/KAHAN 2:2 (1:1), branky: 31. Kalina, 88. Drápela - 20., 57. V dalším utkání krajské soutěže se naši dorostenci rozešli se soupeřem smírně, když dokázali dvakrát srovnat vedení soupeře. 

SK Chrlice starší přípravka - SK Žebětín 17:13 (6:6), branky Chrlic: Maštera 7, Růžička a Sendler po 3, Lukeš a Hospodar po 2.

Ostatní utkání našich mládežnických družstev byla z důvodu nezpůsobilosti hracích ploch odložena - mladší a starší žáci.

Ze Slovanu vezeme po zásluze výhru
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff