Sobotní dopolední mistrovské utkání s ČAFC Židenice bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. Náhradní termín bude stanoven STK.

FC Hustopeče - SK Chrlice dorost A 5:1 (2:1), branka Chrlic: 40. Lang. Po domácí porážce v týdnu s Rafkou prohráli naši dorostenci stejným výsledkem i v Hustopečích. Ráz utkání dala již 1. minuta, kdy se domácí dostali bleskově z prvního útoku do vedení. Když jsme těsně před poločasovou přestávkou snížili na 2:1, chtěli jsme se ve druhé půil o body ještě porvat. Těsné skóre jsme drželi až do 70. minuty, pak jsme však během dvou minut dvakrát inkasovali a o rozdělení bodů bylo rozhodnuto.

SK Chrlice dorost B - Prace/Slatina 6:6 (5:3), branky Chrlic: Rotrekl 4, Kurcikašvili 2. Naše dorostenecké béčko sehrálo mistrovské utkání na tréninkovém hřišti a jeho vývoj byl velmi dramatický. V první půli jsme třikrát vedli, hosté třikrát srovnali. Před uplynutím první půlhodiny jsme se dokázali dostat do vedení 5:3. Ve druhé půli však hosté dokázali otočit výsledek na 5:6, nám se nakonec podařilo v 85. minutě vyrovnat na zajímavou remízu.

SK Chrlice mladší žáci - SK Ochoz u Brna 9:0, přátelské utkání.