SK Chrlice muži A - SK Soběšice B 8:0 (2:0), branky: 27. a 39. Přikryl, 48. Paták, 61. Harašta, 71. Ohniště, 73. Telička, 74. a 76. Svoboda. V prvním domácím utkání jsme začali aktivně a již v 5. minutě nastřelil Martin Tůma střelou ze 30m tyč a další dvě šance nám zblokovala hostující obrana. Hosté pak na chvíli vyrovnali hru, ve 27. minutě však unikl Filip Přikryl, zasekávačkou si posadil na zem obránce a křížnou střelou nás poslal do vedení. Když pak přidal druhou branku, uklidnil naše mužstvo. Možná až moc, protože v posledních pěti minutách šli hosté dvakrát sami na Martina Klímu, mířili však vždy vedle branky. Cílem do druhé půle bylo vsítit třetí branku a vybudovat si bezpečný náskok. To se nám povedlo hned ve 48. minutě, kdy unikl Jakub Ohniště po pravé straně a ideální centr doklepl Kuba Paták ze 3m do branky. Pak měli obrovskou šanci hosté jejich "doklepávačku" z malého vápna však Martin Klíma zázračně chytil. Když se po hodině hry prosadil i Honza Harašta, nastoupili do útoku i hráči ze střídačky, kteří přinesli do hry "svěží vítr". Mezi 71. a 76. minutou jsme přidali 4 branky, nejdříve krásně Vadym Dreva vysunul Jakuba Ohniště, který vstřelil první chrlickou branku. Poté nestárnoucí Marcel Musil připravil branky Honzovi Teličkovi a Oldovi Svobodovi, a na nové světelné tabuli svítilo nadherných 8:0. Za pěkné přihrávky dostal Marcel Musil odměnu v podobě možnosti zahrávat penaltu, zvolil "panenkovský dloubák", jeho střela však měla ještě plno síly a zastavilo ji břevno hosující branky. Mužstvo podalo velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhrálo, když hosté po čtvrté obdržené brance úplně odpadli. V sobotu nás bude čekat nepoměrně silnější soupeř, ČAFC Židenice, a je potřeba se na běhavého a technického soupeře připravit a začít od začátku opět zodpovědně. Sestava: Klíma - Nebeský, Cupák, Nešpor, Juračka - Ohniště (81. Doležal), Telička, Tůma (81. Horňáček), Paták (63. Svoboda) - Harašta (63. Musil), Přikryl (63. Dreva V.). 

SK Chrlice dorost A - RAFK Rajhrad 1:5 (0:2), branka Chrlic: 58. Russo. V prvním domácím utkání náš dorost postrádal několik opor a soupeř byl po celé utkání lepší, což povrdil i výsledkově.

První domácí zápas jsme vysoko vyhráli
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff