SK Řečkovice - SK Chrlice 2:2 (1:0), branky: 39. Molek, 71. Sládek - 61. a 83. Ondrášek. V prvním podzimním kole na sebe narazila mužstva, u kterých, po neúspěšném jaru, došlo k výrazné hráčské obměně. Naše mužstvo začalo od počátku aktivně a drželi jsme více balon na kopačkách, ovšem bez výraznější šance. Ke konci půle však domácí zaútočili, jejich krásnou střelu ze 17m stačil Martin Klíma jen vytáhnout na břevno a na pohotovou dorážku jsme nestačili zareagovat. Po obdržené brance byli pak až do půle domácí lepším mužstvem. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem vyrovnat a to se nám podařilo po hodině hry, kdy střídající Lukáš Ondrášek vnikl do domácí šestnáctky a střelou k tyčí vyrovnal. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, bohužel se do vedení dostali opět domácí, když jejich střelu ze 16m nešťastně tečoval Pavel Nešpor a míč skončil v naší síti. Poté nás navíc dvakrát zachránilo břevno. V závěru jsme vložili všechny síly do útoku a po standardní situaci si ve vápně zpracoval míč opět Lukáš Ondrášek, odstavil si domácího obránce a těžkou střelou vyrovnal. Utkání, které mělo na první kolo velmi dobrou úroveň, tak dospělo k zasloužené remíze. Sestava: Klíma - Nebeský, Nešpor, Moravec, Cupák - Jurnečka, Telička, Tůma, Ohniště (75. Přikryl) - Musil (46. Ondrášek), Harašta.

Tatran Starý Lískovec B - SK Chrlice dorost B nehráno pro nezpůsobilý terén.