Prosiměřice/Miroslav - SK Chrlice dorost A 0:4 (0:2), branky: 24. Hodya, 33. Večeřa, 84. Rotrekl, 90. Androschuk. Dorostenci zahájili podzimní sezónu jako nováček v krajské soutěži, kterou vybojovali v minulé sezóně. První utkání na Znojemsku zahájili zaslouženou výhrou. Utkání však bylo od počátku vyrovnané a nebezpečné situace se střídali na obou stranách. První jsme však skórovali my, když Roman Hodya unikl a pěknou střelou otevřel skóre utkání. Domácí to však nedeprimovalo, snažili se o vyrovnání, do poločasu však bylo důležité, že naši dorostenci Martinem Večeřou navýšili skóre na 0:2. Ve druhé půli jsme nenechali domácí dostat se zpět do zápasu a s přibývajícími minutami se projevilo zejména to, že jsme měli pět hráčů na "hokejové" střídání, zatímco domácí jenom jednoho. Podařilo se nám postupně ovládnout hru, a když jsme i v obraně  dokázali hrát zodpovědně, neměli domácí již sílu na nějaký vážnější odpor. Výsledkem pak byli dvě branky v závěru, které vstřelili Štěpán Rotrekl a Saňa Androschuk, kterými jsme pečetili zaslouženou výhru.