SK Chrlice - SK Vojkovice 0:6 (0:3). V prvním a jediném přípravném utkání byl soupeř, hrající o dvě soutěže výše, nad naše síly. Od počátku jsme s ním drželi krok, dokázali udržet míč na kopačkách, do šancí jsme se však dostávali ztěžka. Hosté byli pohyblivější s rychlými a mladými hráči, a zejména po našich ztrátách se rychle dokázali dostat do naší šestnáctky. Právě po takovém rychlém protiútoku jsme obdrželi první branku ve 22. minutě. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát, přičemž druhý gól jsme jim špatnou rozehrávkou doslova nabídli. Ve druhé půli se rozdíl ve hře obou mužstev postupně zvětšoval a to zejména z důvodu, že nám ubývaly síly a presink soupeře nás tlačil blíže k naší brance. Příležitost dostali i další hráči na obou stranách, někteří si vyzkoušeli i jiné posty. Z narůstajícího tlaku jsme jen těžko drželi míč delší dobu na našich kopačkách a nakonec i ve druhé půli jsme třikrát inkasovali. Na první utkání to byl těžký soupeř, nicméně v první půli jsme ukázali, že jsme schopni i s takovým soupeřem hrát vyrovnanou partii.

V přípravném utkání byli Vojkovice lepším týmem.