Ve třetím červencovém týdnu a začátkem srpna začínají přípravu některá naše družstva. První byli naši muži, kteří odstartovali přípravu 19.července a na prvních trénincích se sešlo 16 hráčů. Pozitvní je zejména skutečnost, že po dlouhém zranění se mohli do přípravy zapojit téměř všichni jarní marodi - Martin Tůma, Honza Telička a Ondra Adámek. Kádr mužstva se podařilo navíc rozšířit o některé nové hráče - Petra Juračku z Moravce, Lukáše Ondráška ze Soběšic, Honzu Nebeského ze Svratky a návrat zvažuje i náš odchovanec Kuba Moravec. Z loňského kádru naopak ukončili činnost brankář Ondra Knop a opora v obraně Ivoš Klemensevič. Chtěli bychom doplnit kádr ještě o dva hráče s tím, že dvacítka hráčů by byla na sezónu dostačující i v případě nějakých nepředvídaných událostí.
Od 8. srpna začíná také trénovat náš dorost, který začíná sezónu v krajské soutěži nejdříve, již o druhém srpnovém víkendu. V rámci přípravy bude absolvovat v první týdnu více tréninků, aby se kluci do hry pořádně dostali a zachytili start soutěže.
Od 1. srpna začínají naši mladší žáci v tréninkovém cyklu - pondělí, středa, pátek, vždy od 18 hodin. Starší žáci začnou od 15. srpna a přípravky až v poslední srpnovém týdnu.

 

 

Zahájení přípravy našich družstev
SK Chrlice vsSK Líšeň C
1:1
POSLEDNÍ ZÁPAS
Start Brno B vsSK Chrlice
ne 9.10.2022 v 15.00
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff