FC Medlánky B - SK Chrlice muži 5:2 (3:0), branky: 14., 31., 42., 67., 90. - 61. a 63. Svoboda. V posledním kole jarní sezóny jsme nebodovali ani v Medlánkách. O výsledku rozhodl již první půle, kdy jsme obdrželi tři branky. Při prvním gólu vyrazil Ondra Knop penaltu domácího hráče, reakce našich hráčů však byla asi narušena páteční předhodovou zábavou, takže domácí stačili dorazit míč napodruhé do naší sítě. Ve druhé půli se náš výkon zlepšil a dokázali jsme po křídelních akcích dvěma brankami Oldy Svobody snížit. Snažili jsme se vyrovnat, nepozorností v obraně však domácí odskočili na dvoubrankový rozdíl. V závěru jsme pak vsadili vše na útok a domácí nás potrestali pátou brankou. Ani tato porážka neměla vliv na naše postavení v tabulce a celkově jsme obsadili sedmé místo, přes množství jarních porážek zraněními zdecimovaného mužstva. Pozitivní však bylo, že mohli dostat příležitost i naši dorostenci a věříme, že i ostatní hráči, kteří dostali šanci budou moci vytvořit kádr pro příští sezónu.

Start Brno - SK Chrlice starší žáci 5:2 (2:0), branky Chrlic: Kurcikašvili a Rotrekl. Naši starší hráči prohráli v posledním kole na hřišti Startu, když se střelecky dokázali prosadit za stavu 4:0. Celkově obsadili v soutěži nakonec poslední místo a sestupují po roce zpět do městského přeboru. Bylo však vidět, že na jaře se již na soutěž lépe adaptovali a přestože většinu utkání prohráli, utkání byla většinou vyrovnaná bez vysokých porážek. Věříme, že krajská soutěž posune herně naše žáky v jejich kariéře.

Start Brno - SK Chrlice mladší žáci 2:1 (0:0), branka Chrlic: Smolka. Mladší žáci ve vyrovnaném utkání prohráli těsně se soupeřem ze středu tabulky. Deset minut před koncem se jim podařilo snížit vedení domácích, vyrovnat však již nedokázali. Celkově skončili na osmém místě tabulky s deseti výhrami i prohrami. Podzimní sezóna byla výsledkově lepší jarní, mladší žáci však ukázali, že by jim soutěž slušela. Bohužel sestupy a postupy se řídí podle starších žáků, takže další rok začnou na mladší opět v městské přeboru.

SK Řečkovice - SK Chrlice starší přípravka 13:5 (7:2), branky Chrlic: Sendler 2, Hakl, Ponechal a Rotrekl. Naše starší přípravka se ve své soutěži zařadila výsledkově do druhé poloviny tabulky (tabulky se však v těchto soutěžích nevedou) s 5 výhrami a 13 porážkami. Nejlepšími střelci byli Tomáš Sendler se 40, Dominik Havlá se 30 a Marek Rotrekl se 23 brankami.

SK Chrlice mladší přípravka - Tatran Starý Lískovec 7:14 (3:6), branky Chrlic: Maštera 5, Mareček 2. Naše mladší přípravka patřila ve své soutěži l epším týmům s bilancí 13 výher a 9 porážek, nejlepším střelcem celé soutěže byl  Tomáš Maštera, který vstřelil rekordních 96 branek, Jonas Varga dal 31 branek a Andrej Hospodar 29 branek.