V sobotu, 4. 6. 2022, jsme uspořádali 1. ročník Memoriálu Bohumila Hunkese za účasti našeho týmu starých pánů a týmů z Tuřan a Slatiny. Hrálo se turnajovým způsobem každý s každým s těmito výsledky: Slatina - Tuřany 2:2 (penalty 4:5), Chrlice - Tuřany 1:2 a Chrlice - Slatina 0:5. Vítězem se tedy stali tuřanští staří páni, naši fotbalisté skončili až na třetím místě. Naší akci přálo slunečné počasí, takže se akce velmi vydařila. Akci podpořili svojí účastí pan starosta městské části Lukáš Fila i všechny tři Bohušovy dcery, které měly slavnostní výkop a předávaly pohár vítězům. Věříme, že jsme založili novou tradici, která oživí sportovně-společenský život v naší městské části.

SK Chrlice muži A - Start Brno B 1:2 (0:1), branky: 85. Hodya - 36. a 87. (penalta). Další bod, tentokrát s celkem ze špičky tabulky, nám protekl mezi prsty. Hosté přijeli k nám v kombinované sestavě, takže i naše neúplné mužstvo s ním dokázalo držet krok. V první půli jsme si vytvořili i dvě dobré brankové příležitosti, zakončení však nebylo přesné. Hosté měli také šance a po úniku po levé straně dokázal jejich útočník ze sedmi metrů dostat do naší branky. Ve druhé půli jsme se snažili vyrovnat, jakoby však na nás ležela deka toho, že jsme již v předchozích dvou utkáních nedokázali vstřelit branku. Když jsme odvrátili několik nebezpečných situací před naší brankou, mohli jsme vyrovnat v 70. minutě, krásná střela Romana Hodyi se však od břevna odrazila ven z branky. Přesto se nám podařilo pět minut před koncem vyrovnat, když Honza Harašta z levého rohu přešel přes tři soupeře a naservíroval míč na malé vápno Romanu Hodyovi, která doklepl míč do sitě. Bohužel jsme ani remízu neudrželi, rychlý útočník Startu využil našeho zaváhání, vlétl do naší šestnástky, kde se srazil s Martinem Cupákem. Rozhodčí posoudil souboj jako nedovolený a hosté z penalty rozhodli. Sestava: Kačunič - Macek, Nešpor, Cupák (89. Doležal), Berger (57. Sideridis) - Smutný, Musil, Paták, Dreva V. (29. Hodya) - Svoboda (70. Večeřa), Harašta.

SK Jundrov - SK Chrlice starší dorost 1:4 (1:0), branky Chrlic: 47. Lang, 54. Přikryl, 80. a 84. Hodya. Naši dorostenci sehráli utkání jako přes kopírák s podzimním duelem. Opět asi podcenění soupeře, který uhrál za celou soutěž jen jednu remízu, a prohraný první poločas 0:1. Druhý poločas jsme přidáno, vstřelené čtyři branky (na podzim pět) a pohodlná výhra. V závěrečných deseti minutách pak skóroval dvakrát Roman Hodya, čímž si odnese, se 12 brankami, korunu krále střelců této soutěže, což, s ohledem na to, že již pravidelně nastupoval za áčko mužů, a byl velmi herně vytížen, je skvělý individuální úspěch.

SK Chrlice - Start Brno C 2:2 (2:1), branky: 12. Kalina, 19. Sadílek - 15., 48. Našim mladším dorostencům se povedl husarský kousek, když v poslední utkání soutěže obrali o body již jistého vítěze soutěže. Ten od počátku naše kluky podcenil a naopak se naši pustili do boje bez respektu. Výsledkem byla nádherná střel Lukáše Kaliny ze 20 metrů, která zapadla do horního rohu branky. Hosté však stačili bleskově odpovědět a srovnat skóre. o čtyři minuty později si totiž Filip Sadílek pohrál s celou obranou hostí, obešel i brankáře a do prázdné branky vzal vedení na naši stranu. Přestože hosté hned na začátku druhé půle vyrovnali a i nadále měli převahu, míč do naší branky již nedostali.

SK Chrlice starší žáci - RDR akademie Rájec 4:6 (4:3), branky: 6. a 11. Kurcikašvili, 21. Andrýsek, 28. Rotrekl - 30., 33., 34., 36., 60. a 63. To, co se stalo našim starší žákům se jen tak často nevidí. V zápase o předposlední místo vedli naši žáci, po výborném vstupu do utkání ve 28. minutě již 4:0, hostům však stačilo pouze šest minut k vyrovnání skóre. Když jsme na začátku druhé půle dostali gól na 4:4, nebyli jsme se schopni z této situace dostat a hosté si nakonec odvezli výhru.

SK Chrlice mladší žáci - RDR akademie Rájec 3:0 (1:0), branky: 14. Foral, 42. Čapek, 54. Kalina. Naši mladší žáci naopak potvrdili roli favorita a nad svým soupeřem bezpečně vyhráli.

SK Žebětín - SK Chrlice mladší žáci B 0:1 (0:1), branka 1. Beránek Tomáš. Naši mladší žáci druhé mužstvo tabulky pořádně zaskočili již brankou z prvního útoku. Domácí to rozhodilo a celý zápas medokázali najít klíč k naší obraně, což znamenalo senzační výhru.

SK Líšeň U10B - SK Chrlice starší přípravka 21:3 (13:2), branky Chrlic: Sendler, Ponechal a Hospodar.

SK Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka 10:14 (7:7), branky Chrlic: Maštera 5, Mareček 4, Sendler 2,Zlámal 2, Trnka.