SK Chrlice muži - SK Soběšice B 0:1 (0:1), branka: 44. V dalším domácím utkání jsme opět doma ztratili všechny body. Začali jsme dobře a v první čtvrthodině jsme měli nejméně tři vyložené šance, které volaly po gólu, bohužel bez úspěchu. Poté se hra vyrovnala a k šancím se dostal i soupeř, brankář Ondra Knop však vždy výborně zasáhl. Když už se zdálo, že půjdeme do šaten o poločase za nerozhodného stavu, vyrobili jsme hrubku v obraně, kterou soupeř potrestal. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu, soupeř však posílil mužstvo o tři hráče áčka, kteří se během první půle přesunuli po svém utkání, jejich vliv na obraz hry byl však neznatelný. Nás trápily nepřesnosti v přípravné fázi, takže jsme se do šancí dostávali pouze těžko, největší byla hlavička Ruslana Drevy z malého vápna, která šla těsně nad branku. V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku, ale z nebezpečných protiútoků nás musel několikrát podržet brankář Marko Kačunič. Ještě v poslední minutě jsme mohli vyrovnat, kdy brankář hostí neudržel naši střelu, dorážku z malého vápna jsme však do brány nakonec zázračně nedostali. Přes všechny tradiční trable se zraněnými hráči však byly pozitivem výkony našich dorostenců, záporem však zase skutečnost, že jsme ve druhém utkání po sobě nedokázali vstřelit branku, přestože jsme šance měli. Sestava: Knop (46. Kačunič) - Macek, Cupák, Přikryl, Berger M. - Hodya (66. Ježek), Musil, Sideridis, Paták (70.Dreva V.) - Harašta, Doležal (46. Dreva R.)

SK Obřany - SK Chrlice A starší dorost 1:7 (0:3), branky: 47. penalta - 12. Přikryl, 43. Horňáček, 17. vlastní, 47. a 65. Androschuk, 70. Večeřa, 85. Hodya. Starší dorostenci si zahráli pohodový zápas v Obřanech. Ráz utkání dala první branka Filipa Přikryla a když si dali domácí o chvíli později vlastní gól, hru naši kluci ovládli. Ve druhé půil je pak nezastavilo ani snížení domácími z penalty, a ani nesmyslné vyloučení Janise Sideridise za souboj, který nebyl ani faulem. Mužstvo však tyto situace stmelily, přidali na důrazu a bojovnosti se snahou nahradit chybějícího hráče, a výsledkem byly postupně čtyři branky v síti soupeře a zasloužená výhra. Velkým posunem v pojetí hry našich dorostenců v jarních zápasech je uvědomění, že kolektivní pojetí hry zvyšuje jejich herní kvalitu, která se zákonitě odráží i ve výsledcích.

SK Chrlice B mladší dorost - SK Jundrov 3:2 (2:0), branky Chrlic: 6. Kalina, 13. vlastní, 79. Mužík. I naši mladší dorostenci dokázali vydolovat v utkání s Jundrovem tři body. Začali výborně a po čtvrthodině vedli o dva góly. Hosté však nesložili zbraně a ve druhé půli během čtvrthodiny dokázali vyrovnat. Kluci se však snažili strhnout vedení na svoji stranu a nakonec branka Láďi Mužíka jim přinesla všechny body.

DOSTA Bystrc - SK Chrlice starší žáci 3:3 (1:1), branky Chrlic: Popovych 2, Kurcikašvili. Naši starší žáci hráli v Bystrci vyrovnané utkání a přestože třikrát prohrávali, dokázali nakonec vyrovnat a odvézt cenný bod.

DOSTA Bystrc - SK Chrlice mladší žáci 3:0 (3:0). Mladší žáci proti druhému týmu tabulky nezvládli první poločas, kdy jim domácí vstřelili tři branky. Poté se hra vyrovnala, naše větší aktivita však nakonec nevedla ani ke snížení náskoku soupeře.

SK Chrlice - MS/MCV Brno 7:0 (1:0), branky: Smolka, Hospodar, Konečný, Varga, Bella, Čapek a Veleba. Naše mladší béčko čelilo v první půli aktivnímu soupeři, který měl také šance. Ve druhé půli jsme však dokázali přidat další branky a ovládli utkání.

SK Chrlice starší přípravka - Tatran Starý Lískovec 11:10 (5:3), branky Chrlic: Havlát 7, Rotrekl 2, Sendler a Mikeska. V utkání, ve kterém se výsledek přeléval na obě strany, jsme v nervózním závěru dokázali udržet jednobrankové vedení.

SK Chrlice mladší přípravka - Žebětín 11:25 (5:11), branky Chrlic: Varga 4, Maštera 3, Sendler 2, Trnka a Nevřivý.