Lokomotiva Horní Heršpice - SK Chrlice muži 4:0 (1:0), branky: 13., 51., 56., 86. Naše mužstvo, které se pořád potýká s obrovskou marodkou, hrálo těžké utkání s vedoucím celkem tabulky. Pozitivní v této mizérii je snad to, že dostávají postupně šanci dorostenci, aby okusili dospělý fotbal. Domácí kráčí za postupem a byli od počátku utkání, podle očekávání, lepším týmem. My jsem se snažili zodpovědně bránit, museli však řešit složení stoperské dvojice, kam jsme stáhli útočníka Oldu Svobodu. Problémy nám dělaly především rychlé přihrávky za obranu, kde měli domácí rychlé útočníky, kteří se dokázali dostávat do šancí. V první půli však naše obrana kapitulovala pouze jednou, ostatní šance jsme dokázali úspěšně odvrátit. Ve druhé půli jsme však v první čtvrthodině dvakrát inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. Od této chvíle nám bylo jasné, že na body nedosáhneme a poslali do hry i ostatní hráče, zejména dorostence, kteří svými výkony nezklamali. Pět minut před koncem pak domácí čtvrtou brankou stanovili konečný výsledek. Přes porážku jsme však po většinu utkání dokázali soupeři úspěšně čelit, branku jsme však nevstřelili zejména proto, že nás zradily finální přihrávky v obraně domácích, které nedokázali doputovat k našim kopačkám. Sestava: Kačunič - Macek, Svoboda, Nešpor, Berger M. (58. Šmerek) - Hodya, Musil (81. Doležal), Paták (67. Sideridis), Smutný (67. Lang) - Ježek (58. Horňáček), Harašta.

SK Chrlice starší žáci - MFK Modřice 1:8 (1:3), branka Chrlic: 10. Popovych. Starší žáci měli proti sobě vedoucí tým tabulky z Modřic, který od začátku hrál technický rychlý fotbal a měl výraznou převahu. Kluci však první šanci využili ke vstřelení branky a vedení drželi až do 22. minuty. Do půle pak ještě dvakrát inkasovali a ve druhé půli se hrálo na jednu branku a hosté dospěli k zaslouženému vítězství.

SK Chrlice mladší žáci - MFK Modřice 3:3 (0:1). V utkání mladších žáků byli hosté také lepším týmem, dobře kombinovali a jediné slabé místo pak měli v brance, což je nakonec stálo body, když dvě branky dali naši mladší žáci z velké dálky. Přestože hosté třikrát vedli, skončilo utkání nakonec remízou.

SK Chrlice mladší žáci B - SK Líšeň U12B 4:4 (2:4), branky Chrlic: Rotrekl, Štěpán a Mareček. Přestože naše mladší béčko prohrávalo v poločase o dvě branky, dokázali v předposlední minutě vyrovnat a získat alespoň bod.

SK Obřany - SK Chrlice starší přípravky 11:7 (6:3), branky Chrlic: Sendler 3, Havlát 2, Rotrekl, Růžička.

ČAFC Židenice - SK Chrlice mladší přípravka 22:4 (14:2), branky Chrlic: Maštera 3 a Zlámal.