SK Chrlice muži - SK Obřany 1:2 (0:1), branky: 90. Harašta - 11. Krejčí, 66. Danko. V dalším domácím utkání jsme, oproti remízovému na Slovanu, postrádali další tři hráče, takže dostali šanci opět někteří dorostenci. Hosté hráli dobře kombinačně a již v 10. minutě šli do vedení. Mohli jsme vzápětí vyrovnat, Honza Harašta však z malého vápna branku netrefil. I nadále hosté měli více ze hry avšak několik výborných šancí zlikvidoval výborně chytající Ondra Knop. I ve druhé půli se obraz hry nezměnil a my jsme se snažili hrozit pouze z rychlých protiútoků, ve kterých byl Honza Harašta často až moc osamocen. Mezi 65. a 70.minutou zahrávali hosté po našich faulech dvě penalty, z nichž první proměnili a druhou vysoko přestřelili. Ke konci pak ubrali z herní aktivity a snažili se pojistit výhru zajištěnou defenzívou. Naši hráči přebrali aktivitu, bohužel se jim podařilo snížit až v poslední minutě po rohu hlavičkou Honzy Harašty. Sestava: Knop - Macek, Šenkyřík (34. Kačunič), Cupák, Šmerek (70. Doležal) - Sideridis (80. Drápela), Musil, Svoboda, Paták - Harašta, Zámek (46. Ježek). 

SK Chrlice starší dorost - Start Brno C 1:0 (1:0), branka: 3. Androschuk. Naši dorostenci přivítali vedoucí mužstvo soutěže, které jediné body ztratilo s námi za podzimní remízu. Tentokrát však starťanské céčko utrpělo první porážku v soutěži a byla zasloužená. Naši dorostenci výborně vstoupili do utkání. První šanci měli sice hosté, ve 3. minutě však pas do obrany prodloužil Roman Hodya a Oleks Androschuk otevřel skóre. Hra byla od této doby vyrovnaná, my jsme zpevnili obranu a nechtěli soupeře pustit do šancí. Přesto se do šancí hosté dostali, v dobrých pozicích však buď trefili střed brány, kde byl připraven náš Jirka Novotný, nebo stříleli vedle branky. Od 30. minuty se pak hra odehrávala mezi šestnástkami bez větších šancí. Ve druhé půli se soupeř snažil dostat do blízkosti naší branky, v obraně jsme však pracovali bezchybně, takže ve druhé půli neměli hosté výraznější šanci k vyrovnání. Naši dorostenci naopak podnikali rychlé protiútoky a vypracovali si hned několik výborných šancí, kdy mohli pečetit výhru. Všechny však zůstaly nevyužity. V posledních deseti minutách pak hosté posílali, ve snaze vyrovnat, do naší obrany jeden cemtr za druhým, šanci na vyrovnání, ani kýžený gól jim to nepřineslo. Naši dorostenci podali velmi zodpovědný výkon ve všech řadách a jenom neúspěšná koncovka zapříčinila, že bylo utkání napínavé až do konce. Sestava: Novotný - Šmerek, Večeřa, Přikryl, Šrom - Lang, Androschuk, Sideridis, Plný - Hodya, Borkovec, při "hokejovém střídání" pak do utkání nastoupili i Drápela, Puky a Horňáček.

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší dorost 2:4 (2:1), branky Chrlic: 13. a 64. Sadílek, 76. Rotrekl, 89. Kurcikašvili. Naši mladší dorostenci získali ve své soutěži druhou výhru. Před utkáním dorazili i někteří starší žáci z utkání v Kunštátě, přesto nás domácí od začátku zatlačili do obrany a byli výrazně lepším mužstvem. Hned v úvodu šli do vedení a přestože se nám po rychlém protiútoku podařilo vyrovnat, po zásluze šli do kabiny s jednobrankovým vedením. Trrenéři o půli přeskupili řady, posílili střed hřiště, odkud hrozilo největší nebezpečí. Kluci začali obrovsky bojovat a postupně překlápěli osud utkání na svou stranu. V 64. minutě Filip Sadílek, svým druhým gólem, vyrovnal, a když jsme čtvrthodinu před koncem šli dokonce do vedení, domácí silně znervózněli. V posledních deseti minutách se pak snažili útočit a vyrovnat, jejich obrana však byla velmi zranitelná, čehož po sérii odražených míčů, využil Adam Kurcikašvili a pečetil zaslouženou a vybojovanou výhru. 

Žijeme hrou Kunštát - SK Chrlice starší žáci 3:0 (2:0). Náš soupeř si v první dvacetiminutovce zajistil dvoubrankové vedení a přestože byla pak hra celkem vyrovnaná, snížit se nám nepodařilo.

Žijeme hrou Kunštát - SK Chrlice mladší žáci 3:3 (3:1), branky Chrlic: Adam Zuščák 3. Naši mladší žáci nezachytili úvod utkání a rychle prohrávali o dvě branky. Ve druhé půli však zvýšili aktivitu a dokázali utkání dovést k remíze.

SK Chrlice starší přípravka - Tatran Bohunice C 12:6 (6:3), branky Chrlic: Rotrekl 4, Havlát 3, Hospodar 2, Calin, Hakl, Sendler.

SK Líšeň U9 dívky - SK Chrlice mladší přípravka 3:33 (1:15), branky Chrlic: Maštera 13, Varga 4, Zaplatil, Mareček a Buchta po3, Nevřivý a Sendler po 2, Finsterle, Krčma a Zlámal po 1. Naše mladší přípravka líšeňské holky nešetřila a slavila rekordní výhru, přičemž Tomáš Maštera vsítil rekordních 13 branek.

Víkendové zápasy - 14. a 15.5.2022
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff