Slovan Brno B - SK Chrlice muži 4:4 (2:1), branky: 28., 35., 71., 90. - 4. Svoboda, 51 a 61. Dreva Ruslan, 67. Harašta Jan. V utkání na Slovanu se nám podařilo zastavit sérii proher, i když jsme sahali po třech bodech. Úvod utkání nám vyšel, po prvním rychlém prtiútoku unikl Martin Cupák, jeho přízemní centr vypadl domácímu brankáři z rukou a Olda Svoboda doklepl míč do prázdné brány. Následně jsme mohli vedení zvýšit, Honza Harašta šel dvakrát sám od půlky na domácího brankáře, branka však z toho nebyla. Domácí poté zvýšili aktivitu a do poločasu otočili výsledek, poprvé po průniku středem a podruhé z penalty po faulu v šestnástce. Do druhé půle jsme byli nuceni přeskupit řady a změny přinesly i změnu ve skóre. Nejdříve vyslal Honza Harašta do úniku Ruslana Drevu, který vyrovnal a vzápětí tentýž hráč prodloužil standardku, a Ruslan nás dostal do vedení. Když v 67. minutě přidal po úniku Honza Harašta čtvrtý gól, vypadalo to, že spějeme k výhře. Domácí však postupně pustili do hry několik hráčů z áčka a vytvořili si tlak. Nejdříve po centru v 71. minutě snížili a nakonec využili i poslední roh v utkání, když vyrovnal hlavou jejich brankář na konečných 4:4. Utkání, které prošlo vývojem, kdy se cítily ve výhodě obě mužstva, tak skončilo nakonec remízou. Sestava - Kačunič - Dreva R., Nešpor, Šenkyřík, Cupák - Smutný, Musil, Dreva V. (52. Macek), Paták (46. Berger) - Svoboda, Harašta. 

Start Brno B - SK Chrlice starší dorost 2:3 (2:2), branky: 23. a 24. - 6. Plný, 32. Večeřa, 58. Hodya. Naši dorostenci hráli důležité utkání o možnost postupu do vyšší soutěže se soupeřem, který byl v tabulce před nimi. Z tohoto důvodu dostali někteří dorostenci, doplňující mužstvo mužů, v sobotu volno. Tento krok se ukázal nakonec jako velmi prozíravý, protože naši dorostenci měli tentokrát fyzickou i morální sílu se sousedem v tabulce bojovat po celých 90 minut. Výhodou bylo, že jsme šli hned v úvodu utkání do vedení, bohužel však slabší dvouminutovka na konci první půlhodiny stačila soupeři k obrácení výsledku. Naštěstí jsme o chvíli později využili zaváhání domácího gólmana a Martin Večeřa dokázal vyrovnat. Ve druhé půli jsme i nadále hráli velmi dobře a tentokrát i zodpovědně jako tým, což vedlo k tomu, že po brance Romana Hodyi jsme šli znovu do vedení. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, naráželi však na naši soustředěnou obranu, která je do šancí pouštěla pouze minimálně. Kluci bojovali až do konce, byli ochotni se jeden za druhého obětovat a působili jako tým, který chce utkání dovést do vítězného konce, což se jim po zásluze i podařilo. Za předvedený výkon si tak zasloužili velkou jedničku. 

SK Chrlice mladší dorost - DOSTA Bystrc B 2:9 (2:5), branky Chrlic: 3. Šmuhař, 33. Popovych. Naši mladší dorostenci nastoupili opět proti soupeři, který byl v průměru o rok starší a tento rozdíl byl na hřišti patrný. Přestože jsme dali v úvodu gól, soupeř postupně přebral iniciativu a svou převahu dokázal vyjádřit i brankově.

SK Chrlice starší žáci - FK Znojmo 2:5 (2:1), branky Chrlic: 3. Popovych, 13. Kurcikašvili. Naši starší žáci utkání výborně rozjeli, nakonec však nezískali ani bod. Po 13 minutách vedli dvoubrankovým rozdílem, bohužel hosté vzápětí snížili a přestože jsme vedení do poločasu udrželi, ve druhé půli jsme obdrželi čtyři branky a nakonec odešli s prázdnou.

SK Chrlice mladší žáci - FK Znojmo 0:5 (0:2). Bohužel ani mladším žákům se jaře nedaří, a ze sedmi utkání dokázali vybojovat pouhé čtyři body. I znojemští mladší žáci byli nad síly našeho mužstva a nakonec naši kluci odešli s vysokou porážkou.

Start Brno B - SK Chrlice starší přípravka 5:15 (3:7), branky Chrlic: Sendler a Rotrekl po 5, Hakl a Andrla po 2, Urban.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Obřany B 11:7 (5:3), branky Chrlic: Maštera 5, Varga 2, Sendler, Mareček, Zlámal a Trnka po 1.

 

Po třech prohrách vezou muži ze Slovanu bod
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff