SK Jundrov - SK Chrlice muži 5:1 (2:1), branka Chrlic Ruslan Dreva. Po domácí porážce s Čafkou, a stále přetrvávající marodce, jsme se rozhodli využít volného víkendu našich dorostenců a dát jim v tomto utkání větší příležitost okusit dospělý fotbal. Někteří dostali příležitost od začátku, další v průběhu utkání, které se pro nás nevyvíjelo až tak špatně. Od začátku byla hra vyrovnaná a první branka domácích padla až na konci první půlhodiny, kdy po faulu Matěje Šmerka v pokutovém územím domácí proměnili penaltu. Odpověděli jsme však bleskově, po centru do domácí obrany vyrovnal, o minutu později, nůžkami Ruslan Dreva. Vzápětí jsme však opět nepokryli útok po pravé straně a dorážkou zblízka šli domácí opět do vedení. My jsme mohli těsně před poločasem vyrovnat Honzou Haraštou, ve vyložené šanci byl na malém vápně, před prázdnou bránou, jasně stržen rukou domácím obráncem, píšťalka rozkodčího však nepochopitelně tentokrát mlčela. Nástup do druhé půle jsme však nezachytili a v obraně jsme soupeři nechávali až moc volného místa. Nestačili jsme zajišťovat křídelní prostory a několikrát nechali trestuhodně i volný střed obrany. Domácí toho pak dokázali, mezi 50. a 65. minutou, třikrát využít, zaběhli do naší obrany a překonali našeho brankáře. S přibývajícími brankami v naší síti nám pak ubývaly i síly psychické, takže o nějakém zvratu v utkání nemohla být řeč. Sestava: Kačunič (81. Novotný) - Macek, Šenkyřík, Nešpor, Šmerek (46. Sideridis) - Hodya (81. Daněk), Musil, Dreva V. (78. Androschuk), Lang - Harašta (81. Doležal), Dreva R.

SK Obřany - SK Chrlice mladší dorost 4:0 (4:0). O výhře domácí rozhodli do 20. minuty, kdy vstřelili našim mladším dorostencům tři branky. Vedení je trochu ukolébalo, naši hráči se zlepšili, ke snížení to však nevedlo.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Rousínov 0:4 (0:2). Hosté byli lepším soupeřem a zaslouženě vyhráli.

SK Chrlice mladší žáci - Tatran Rousínov 0:2 (0:1). Naši mladší žáci ani tentokrát nebodovali, na jaře se jim zatím střelecky ani bodově nedaří.

SK Chrlice mladší žáci B - Bílovice/Obřany 0:5 (0:1). Naše mladší béčko již v pátek odstartovalo nulový víkend našich žáků ve vstřelených brankách a vysoko doma prohrálo.

SK Chrlice starší přípravka - AC Lelekovice 5:12 (3:6), branky Chrlic: Sendler T. 2, Rotrekl, Calin a Hakl.

SK Chrlice mladší přípravka - Tatran Bohunice 6:8 (4:3), branky Chrlic: Nevřivý a Varga po 2, Trnka, Kalina A.  

Černý víkend - žádné naše družstvo nebodovalo
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff