SK Chrlice muži - ČAFC Židenice 2:5 (2:1), branky: 13. Čamrda, 37. Harašta Jan - 5., 54., 65., 69. penalta a 79. V dalším domácím utkání jsme věděli, že nás čeká mladý, avšak běhavý a technický soupeř. Přestože již v 5. minutě šli hosté po rychlém brejku do vedení, dokázali jsme udržet vyrovnanou hru a dostávat se i do jejich obrany. Výsledkem bylo vyrovnání Markem Čamrdou a když stejný hráč vysunul i Honzy Harašty, který šanci proměnil, šli jsme do vedení, které jsme do půli udrželi. Bohužel před půlí odkulhal Kuba Paták a když musel v poločase střídat i Marek Čamrda, bylo jasné, že při současné přeplněné marodce nemáme na lavičce odpovídající náhradu. Vedení jsme drželi jen do 54. minuty, kdy jsme nezachytili náběh z levé strany, a hosté po samostatném úniku vyrovnali. Rozhodnutí pak přišlo po hodině hry, kdy hosté nejprve proměnili další svůj brejk. Definitivní naději na body jsme ztratili po zbytečném přistrčení hráče hostí v naší šestnástce Filipem Zámkem, kdy hosté z trošku přísné penalty odskočili na dvoubrankový rozdíl a ovládli hru. Další obdržená branka deset minut před koncem stanovila konečný výsledek. Dokud jsme byli schopni hrát zodpovědně a plnili si jednoduše každý svoje úkoly, mohli jsme soupeři konkurovat. Zásahy do sestavy, a individuální nezodpovědnost, v některých situacích, pak měly za následek to, že jsme soupeři cestu k výhře zbytečně usnadnili. Sestava: Kačunič - Berger M. (Šmerek), Harašta, Šenkyřík (74. Doležal), Dreva R. - Čamrda (45. Zámek), Volf, Musil, Paták (23. Sideridis) - Harašta, Hodya. 

Tatran Bohunice - SK Chrlice starší žáci 10:0 (6:0). V utkání v Bohunicích se na našem mužstvu projevily velikonoční prázdniny. Chybělo několik hráčů, takže musel být tým doplněn některými mladšími, což se v zápase s druhých celkem tabulky muselo na výsledku zákonitě projevit.

Tatran Bohunice - SK Chrlice mladší žáci 5:3 (3:1), branky: Varga M. 2, Beránek. V utkání mladších žáků jsme byli tabulkovými favority a dokázali jsme jít do vedení. Domácí však do poločasu otočili výsledek na 3:1. Ve druhé půli se nám sice podařilo snížit a snažili jsme se vyrovnat, v poslední pětiminutovce však domácí dvakrát skórovali a rozhodli o své výhře.

Velikonoční utkání
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff