Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice muži 1:2 (1:2), branky: 33: Monteiro - 17. Harašta, 26. Hodya. Další těžké utkání nás čekalo v Lískovci i proto, že v posledním utkání se nám zranili Ivoš Klemensevič a Pavel Nešpor, kteří se tak přidali k dalším sedmi kolegům, kteří jsou také mimo hru. Při porovnání z úvodu podzimu, kdy jsme byli "v plné zbroji", a hráli s tímto soupeřem doma,  zbyl v základní sestavě jediný veterán Marcel Musil. Poslepovaná sestava se hledala v úvodu zejména v obraně, kdy jsme soupeře pustili do tří nájezdů na našeho brankáře, naštěstí stejný útočník nedokázal ani jednou trefit branku. Naopak náš první únik navrátilce Honzy Harašty jsme po čtvrthodině proměnili. Když následně po rohu dokázal Roman Hodya nekompromisně vrátit míč do domácí branky, převzali jsme v utkání iniciativu. Bohužel snížení náskoku soupeře jsme Tatranu přímo darovali. Tak dlouho jsme kombinovali v obraně, až jsme míč ztratili a soupeř z hranice šestnáctky snížil  na 1:2. Ve druhé půli jsme hráli více ze zabezpečené obrany, takže měl soupeř optickou převahu, my jsme však podnikali rychlé protiútoky a dostávali se do dobrých šancí, bohužel jsme bránu netrefili. Domácí se snažili dostat míč před naši branku všemi způsoby, buď však byli v koncovce nepřesní, nebo nás podržel Marko Kačunič. Nakonec se nám podařilo neinkasovat a vybojovali jsme třetí jarní výhru. Sestava: Kačunič - Macek, Šenkyřík, Přikryl, Cupák (61. Berger M.) - Hodya, Musil, Novák (54. Sideridis), Paták - Dreva V. (46. Volf), Harašta.

SK Chrlice starší dorost - Sokol Bílovice 0:0. Utkání našeho staršího dorostu bylo od začátku vyrovnané a obě mužstva měla problém dostat se do gólové šance. Hosté hráli více kombinačně, my jsme spíše tlačili míč k šestnástce hostí individuálně. První poločas byl prakticky bez šancí na obou stranách. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, ke konci utkání jsme chtěli rozhodnout a měli dvě nebezpečné situace po rohových kopech, hosté naopak měli největší šance, když dvakrát měli možnost zahrávat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti. Nakonec skončilo utkání zaslouženou remízou.

Start Brno B - SK Chrlice mladší dorost 6:1 (3:1). Branka Chrlic: 20. Šmuhař. Proti soupeři z čela tabulky jsme zachytili úvod utkání, bohužel ve druhé desetiminutovce jsme třikrát inkasovali. I když jsme snížili, soupeř byl lepším týmem, což potvrdil ve druhé půli dalšími třemi brankami v naší síti. a po zásluze vyhrál.

SK Chrlice starší žáci - FK Drnovice 2:2 (1:1), branky: 17. Sadílek, 53. Kalina - 29. a 46. Starší žáci po dvou jednobrankových porážkách konečně bodovali a z utkání proti Drnovicím brali první jarní bod. Utkání bylo vyrovnané, naši kluci šli do vedení, hostům se však podařilo výsledek otočit. Nám se však brzo podařilo vyrovnat a přestože měla obě mužstva několik zajímavých situací, branka z nich však již nepadla.

SK Chrlice mladší žáci - FK Drnovice 0:2 (0:0). Naši mladší žáci byli papírově favoritem, na hřišti to však výsledkově nepotvrdili. Po remízovém poločase šli hosté dovedení ve 45. minutě a přes naši snahu o vyrovnání to byl naopak soupeř, který dvě minuty před koncem potvrdil svoje vítězství.

SK Chrlice mladší žáci B - SK Tuřany 6:5 (3:3), branky Chrlic: Veleba a Slivko po 2, Bella a Konečný M. Utkání se sousedem z Tuřan bylo jako na houpačce. Po našem bleskovém vedení 2:0 hosté během osmi minut otočili na 2:3, aby se šlo do šaten s remízou. Ve druhé půli šli opět hosté do vedení 4:5, aby naši kluci výsledek otočili na konečnou výhru.

SK Chrlice starší přípravka - Moravská Slavia Brno 7:11 (3:6), branky Chrlic: Rotrekl M. 3, Sendler, Hakl, Ponechal a Lev.

Start Brno B - SK Chrlice mladší přípravka 7:9 (4:6), branky Chrlic: Varga J. 4, Mareček O. a Sendler P. po 2, Zlámal.