SK Chrlice - SK Tuřany B 2:1 (2:1), branky: 31. Dreva Vadym, 41. Šenkyřík - 25. Binek. V prvním jarním domácím utkání jsme chtěli soupeři oplatit podzimní porážku. Od začátku bylo utkání vyrovnané s množstvím nepřesností, k čemuž přispíval zejména nerovný terén. Hostům chyběl jeden hráč v poli, takže jeho hra vycházela ze zajištěné obrany a dlouhých nákopů. My jsme si často v obraně trošku překáželi, takže jsme soupeře pouštěli k nebezpečným situacím. Ve 25. minutě toho hosté využili, a tečovanou střelou z hranice šestnáctky šli do vedení. Nás to donutilo zvýšit aktivitu a naštěstí se nám podařilo vyrovnat, když střela Vadyma Drevy ze 25m zaplula k tyči branky hostí. Vyrovnání nás povzbudilo a dostali jsme se následně k několika nebezpečným situacím, z nichž jsme před poločasem šli i do vedení, když po rohu nejdříve neprošla střela pravačkou Jirky Šenkyříka, odražený míč pak napálil, z hranice vápna, i levačkou a gólman hostí podruhé vytahoval míč ze své sítě. Ve druhé půli se pak odehrávala hra ve středu pole s množstvím nepřesností a soubojů, ve kterých hosté postupně vyřadili ze hry některé naše mladé hráče. Kombinovaná sestava se pak soustředila na uhájení vedení a když jsme neskórovali i z několika rychlých protiútoků, výsledek se po poločase nakonec nezměnil. V tomto utkání, v zimním počasí, jsme nakonec výhru doslova ubojovali. Sestava: Knop - Macek, Klemensevič (32. Lang (77. Daněk)), Šenkyřík, Dreva R. - Přikryl (63. Kačunič), Musil, Nešpor, Paták - Hodya (88. Doležal), Dreva V. Touto výhrou jsme postoupili na velmi pěkné čtvrté místo v tabulce.

SK Chrlice dorost B - SK Chrlice dorost A 1:3 (1:1), branky: 13. Sadílek - 3. Večeřa, 67. Hodya, 90. Šrom (penalta). Jarní sezónu zahájily naše dorostenecké týmy vzájemným zápasem, který byl po 90 minut velmi vyrovnaný. Mladší dorostenci se dostávají z dětského věku a fyzicky dorůstají starší, takže již při nástupu družstev nebyl dvouletý věkový rozdíl nijak zvláště patrný. Na hřišti bylo utkání vyrovnané a přestože šli starší, po krásné střele Martina Večeři do vedení, dokázali mladší vzápětí srovnat "rychlíkem" Filipem Sadílkem. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a byly k vidění šance na obou stranách, do kterých se dostávali zejména rychlí útočníci Roman Hodya a Filip Sadílek. Do poločasu šla obě mužstva po zásluze do šaten s remízovým stavem. Ve druhé půli se odehrávala hra opět zejména ve středu pole, mladší dorostenci se však již do blízkosti soupeřovy branky dostávali méně častěji. Nakonec rozhodla křížná střela z hranice vápna Romana Hodyi, která skončila v síti. Naše béčko se pak snažilo vyrovnat, vyloženou šanci si však nevypracovalo. Nakonec v poslední minutě unikl opět Roman Hodya, při střele byl faulován, přičemž ještě stačil poslat míč k brance béčka, kde ho do sítě dorazil jeho spoluhráč, rozhodčí však těsně předtím necitlivě odpískal penaltu, kterou však Šimon Šrom proměnil. Utkání našich dorostů ukázalo, že v této věkové kategorii nám vyrůstá, v obou mužstvech, hned několik dobrých fotbalistů, kteří mohou mít perspektivu, v budoucnu, v dospělém áčku. Pozitivní bylo, že přestože se jednalo pro obě mužstva o zajímavé "derby", kdy by starší mohli chtít mladším ukázat svou "převahu", na hřišti se po celý zápas odehrávalo utkání v plném nasazení, ale zcela v duchu fair play. Za to mají všichni účastníci utkání, včetně trenérů, obrovskou pochvalu.

SK Soběšice - SK Chrlice starší žáci 2:1 (1:1), branka Chrlic: 21. Sadílek. Naši starší žáci hráli své další utkání v Soběšicích a po dobrém výkonu opět prohráli o jednu branku. Domácí šli sice v úvodu utkání do vedení, do poločasu jsme však Filipem Sadílkem dokázali vyrovnat. Ve vyrovnané druhé půli byli však šťastnější domácí, kteří brankou z 55. minuty brali nakonec všechny body.

SK Soběšice - SK Chrlice mladší žáci 0:3 (0:1), branky: 6. a 33. Veleba, 60. Beránek. Naši mladší žáci naopak v Soběšicích uspěli, když byli lepší po celé utkání. K uklidnění přispěla branka z úvodu utkání a když jsme, krátce po přestávce, přidali druhou také Honzou Velebou, mohli jsme utkání až do konce kontrolovat. V poslední minutě pak Tomáš Beránek přidal třetí gól.