SK Řečkovice - SK Chrlice 1:3 (0:1), branky: 85. Sládek z penalty - 38. Paták, 77. Kačunič, 86. Smutný. Na první mistrovské utkání jsme skládali sestavu velmi těžce, v posledním přípravném utkání s Pozořicemi se nám zranili čtyři hráči. Takže v prvním jarním utkání chyběli vinou zranění - Cupák, Dimitrov, Adámek Telička, Tůma, Svoboda O. a Vadym Dreva, když k tomu připočítáme hráče, kteří z týmu přestoupili nebo zanechali aktivní činnosti (Havlík, Berger L., Nezval, Svoboda P., Volf a Čamrda), nemohli jsme z podzimního kádru postavit celkem 13 fotbalistů. Je jasné, že do Řečkovic jsme jeli s obavami. Hráči, kteří však nastoupili, ukázali fotbalové srdce. Bojovali po celých 90 minut a po dramatickém závěru dokázali ukořistit 3 body. Jako každé úvodní utkání sezóny chvíli oběma týmům trvalo, než se dostaly do herní praxe. Nebezpečné situace se však střídaly na obou stranách, do vedení nás dostala situace, kdy po trestném kopu Dušana Harašty doklepl míč na přední tyči Kuba Paták. Do poločasu mohli domácí vyrovnat, jednou však trefili pouze tyč a podruhé zamezil vlastnímu gólu Ondra Knop jen konečky prstů. My jsme kontrovali rychlými průniky Romana Hodyi, gól však z nich nepadl. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná do 70. minuty, potom domácí přidali a my jsme začali ztrácet střed pole. Když už to vypadalo, že domácí dotlačí míč do naší branky, unikl Marko Kačunič a křížnou střelou zvýšil vedení. Domácím se podařilo snížit z penalty, kdy běžný souboj v našem vápně hlavní rozhodčí neposoudil jako faul, na výzvu asistenta však změnil rozhodnutí, nařídil penaltu, kterou domácí snížili. Naštěstí neuběhly ani dvě minuty, Michal Novák vysunul do samostatného úniku Fanu Smutného, který střelou mezi nohy brankáře definitivně pečetil zaslouženou výhru. Sestava: Knop - Macek (79. Smutný), Šenkyřík, Klemensevič, Dreva R. - Přikryl (72. Kačunič), Nešpor, Musil (90. Doležal), Harašta D. (70. Novák), Paták - Hodya.

SK Chrlice starší žáci - Svratka Brno B 3:4 (0:1), branky Chrlic: Sadílek, Popovych a Kurcikašvili. Naši starší žáci sehráli smolné utkání. S favoritem sice po půlhodině prohrávali, do 50. minuty však stačili otočit výsledek. Po vyrovnání hostí pak šli pět minut před koncem znovu do vedení. Když to už vypadalo na naši výhru, hosté v posledních dvou minutách vstřelili dvě branky, a nakonec jsme z dobře rozehraného utkání nebrali ani jeden bod.