SK Chrlice - Sokol Němčany 5:0 (3:0), branky Svoboda a Telička po 2, Doležal z penalty. V přípravě na jarní sezómu musíme řešit opět složení týmu. Po celkem úspěšném podzimu nám hned pět hráčů oznámilo, že nebudou na jaře pokračovat, takže musíme mužstvo znovu doplnit a tak zkoušíme nové tváře a zapojujeme naše dorostence. Proti mužstvu z Němčan, hrajícímu o záchranu v přeboru na Vyškovsku bylo v pozitivním slova smyslu patrné, že hrajeme první utkání. Hráči měli do hry chuť a snažili se o kombinační rychlou hru, která na soupeře platila. Jistou atraktivitou utkání bylo, že za naše mužstvo nastoupili hned tři Brazilci a všichni do mužstva bez problémů zapadli. Od počátku utkání jsme soupeře zatlačili a po hezkých kombinacích do půle vstřelili tři branky. Ve druhé půli jsme v aktivní hře pokračovali a měli plno dalších vyložených šancí, proměnili jsme však již jen dvě. Utkání splnilo svůj účel a hráči se v rámci přípravy začínají dostávat do herní praxe.