SK Tuřany B - SK Chrlice muži A 7:5 (4:3), branky Chrlic Svoboda O. a Tůma po 2, Nešpor. Po posledním podzimním utkání jsme se výhrou mohli posunout na čtvrté místo v tabulce, nakonec jsme však v Praci trestuhodně selhali. Přestože byli hráči před utkáním vyzýváni k soustředěnému výkonu, vše vzalo za své již po 15 vteřinách, kdy jsme zapomněli za sebou útočníka domácích a dostali rekordně rychlý gól. Branka nás však vyprovokovalo k zapnutí na plné obrátky a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, a tak nebylo divu, že jsme po půlhodině hry vedli 3:1 a vypadalo to na vysokou výhru. Jakoby jsme se však uspokojili, domácí začali míče nakopávat všemi směry a my jsme v obraně hráli "baroko". Nikdo nikoho neobsazoval, navíc jsme jim ještě nepřesnostmi sami šance nabízeli. Domácí toho využili, a do poločasové přestávky výsledek nepochopitelně otočili. Ve druhé půli jsme se hnali za vyrovnáním, což se nám i v 53. minutě podařilo a poduhé se zdálo, že půjdeme za výhrou. Vzápětí jsme však neskutečnou chybou v rozehrávce opět prohrávali a když jsme v 73. minutě opět srovnali, s domácími to znovu nevypadalo dobře. Katastrofální bránění však opět vedlo k obdržené brance, kterou domácí v našem zoufalém náporu ještě pojistili. S takovým soupeřem, kde u většiny hráčů bylo patrné, že rozhodně neprochází pravidelnou tréninkovou přípravou, dostat sedm branek, je neskutečná ostuda, a podařilo se nám vynegovat všechna pozitiva, které jsme výkony v předchozích utkáních na hřišti zanechali. Sestava: Knop - Svoboda O. (35. Dreva R.), Nešpor, Havlík, Berger L. - Smutný (46. Dreva V.), Tůma, Telička, Adámek - Musil, Svoboda O.

SK Žebětín B - SK Chrlice muži B 0:3 kontumačně. Naše družstvo se k utkání nesešlo a prohrálo bez boje. Do prvního jarního utkání máme možnost se zamyslet, co s mužstvem do jarní sezóny uděláme.

SK Chrlice starší dorost - SK Obřany 4:1 (2:0), branky: Hodya 3, Drápela. Náš dorost v posledním odloženém utkání doma zasllouženě vyhrál. Po poločase, kdy jsme si vypracovali dvoubrankový náskok, soupeř dokázal snížit, a my jsme si až dvěma brankami Romana Hodyi v poslední desetiminutovce, dokázali zajistit nakonec vysokou výhru.

SK Chrlice starší žáci - Start Brno 2:7 (2:2), branky Chrlic obě Sadílek. Se soupeřem jsme dokázali udržet výsledkově vyrovnaně pouze první půli, ve druhé jsme již na soupeře nestačili.

SK Chrlice mladší žáci - Start Brno 0:0. Ve vyrovnaném utkání mladších žáků branka nepadla.