SK Chrlice muži A - SK Medlánky B 2:0 (1:0), branky: 40. Volf a 63. Čamrda. V posledním podzimním domácím utkání jsem z vyrovnaného utkání nakonec brali tři body. Od začátku bylo šancí před oběma brankami minimum. My jsme si je vytvořili zejména po standardních situacích, hosté zase spíše kolmými přihrávkami do naší obrany. Naštěstí jejich střely jakoby magicky stahoval do svého náručí Tomáš Hanák. Nakonec jsme se dostali do vedení těsně před poločasem, kdy Martin Tůma zatočil roh do soupeřovy branky, obrana hostí míč s velkou námahou odvrátila jen na malé vápno, odkud Kuba Volf míč propálil do branky hostí. Ještě v poslední minutě první půle mohli hosté srovnat skóre, sražený míč našim obránce však stačil brankář Hanák vyškrábnout na roh. Ve druhé půli se snažili hosté tlačit do blízkosti naší branky, přeskupili jsme však trošku řady, vyztužili střed zálohy a naše obranná fáze pracovala spolehlivě. Naopak nám pomohl další roh, kdy tentokrát točený míč Honzem Teličkou spadl do skrumáže na malé vápno a Marek Čamrda jej uklidil do sítě. To nás uklidnilo, zaměřili jsme se na zabezpečenou obranu a soupeře za druhý poločas nepustili do naší šestníctky, ani se dostat k nějakému vážnějšímu ohrožení branky. Naopak z několika rychlých protiútoků jsme mohli dát třetí gól, mířili jsme však nepřesně. Mužstvo zaslouží pochvalu za soustředěný výkon, který se nám podařilo udržet po celý zápas. Sestava : Hanák - Dreva R., Tůma, Havlík, Volf - Hodya, Telička, Dreva V. (27. Čamrda), Berger l. (46. Adámek) - Musil, Svoboda O.

SK Chrlice muži B - MCV Brno B 1:3 (0:3), branka Chrlic: 44. Přikryl. V domácím utkání béčka mužů jsme nastoupili v boji o předposlední místo v tabulce. Naše mužstvo složené z hráčů dorostu a několika zkušených hráčů čelilo mezinárodnímu týmu hostí, kde jediným hráčem českého původu byl jejich brankář. Mezinárodní mužstvo hrálo pěkně od podlahy a tak bylo utkání plně tvrdých soubojů. Bohužel hned v první půlhodině jsme několikrát nechali otevřený střed obrany a hosté toho třikrát využili. V závěru první půle se nám pak podařilo snížit. Ve druhé půli jsme chtěli dát kontaktní gól, naše koncovka však byla nepřesná a tak se skóre utkání již nezměnilo.

SK Jundrov - SK Chrlice mladší dorost 2:3 (1:2), branky Chrlic: 35. Binder a 37. a 86. Rotrekl. Naše mladší dorostence minule získaný první bod povzbudil a tak v dalším utkání v Jundrově předvedli dobrý výkon, který nakonec vedl k prvnímu podzimnímu vítězství. Domácí šli sice do vedení, ještě do poločasu se nám však podařilo výsledek otočit, a když jsme pět minut před koncem zvýšili na 1:3, neohrozil naši výhru ani gól, inkasovaný tesně před koncem. 

SK Chrlice starší žáci - DOSTA Bystrc 3:2 (2:0), branky Chrlic: 7. Rotrekl, 32. a 54. Sadílek. Naši starší žáci, po několika prohrách, se soupeřem z dolní poloviny tabulky konečně vyhráli. Ve vyrovnaném utkání drželi vedení od 7. minuty až do konce utkání, a hosté dokázali vždy jen snížit. Pro psychiku našich hráčů, i umístění v tabulce, bylo toto vítězství velmi důležité.

SK Chrlice mladší žáci - DOSTA Bystrc 0:4 (0:2). Naši mladší žáci naopak se stejným soupeřem prohráli a neudrželi druhé místo v tabulce.

Moravská Slavie/MCV Brno - SK Chrlice mladší žáci B 2:7 (2:4), branky Chrlic: Rovenský 2, Smolka, Konečný L., Hakl, Mareček V., Sendler. Naše béčko mladších žáků proti kombinovanému mužstvo domácích obstálo a veze domů vysokou výhru. Pozitivní je i skutečnost, že se o výhru postaralo hned šest střelců.

SK Chrlice starší přípravka - SK Líšeň U10B 13:6 (7:3), branky Chrlic: Maštera, Růžička a Hakl po 3, Mikeska a Sendler po 2.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice mladší přípravka 7:8 (1:2), branky Chrlic: Maštera 4, Kalina 2, Sendler a Mareček O.

Víkendové zápasy 23. a 24.10.2021
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff