SK Soběšice B - SK Chrlice muži A 0:2 (0:0), branky: 62. Volf z penalty, 92. Telička. Utkání s posledním týmem tabulky mohou být vždy zrádná. Někteří zranění hráči se nám naštěstí začínají vracet do sestavy, takže máme již širší možnosti reakce v utkání a oživení týmu v průběhu utkání bez snížení kvality. Tentokrát však oběma mužstvům dělal problémy zejména hrbolatý terén, který narušoval kombinaci. První půle byla neurovnaná, nebezpečné útoky se však střídaly na obou stranách bez gólového efektu. První branka tak padla až po hodině hry, kdy průnik Marka Čamrdy do šestnáctky zastavili domácí pouze faulem a Kuba Volf penaltu proměnil. Poté jsme hráli i nadále ze zabezpečené obrany s cílem udržet čisté konto. Domácí se sice snažili, vyložené šance si však vypracovávali velmi stěží. O naší výhře pak nakonec v nastavení rozhodla křižná střela Honzy Teličky zpoza "vápna", která zaparkovala u tyče domácí branky. Utkání, ve kterém jsme mohli pouze ztratit, jsme nakonec dovedli do vítězného konce. Sestava: Knop - Dreva R., Nešpor, Havlík, Volf - Čamrda (70. Berger L.), Tůma, Telička, Adámek (70. Dreva V.) - Hodya (60. Svoboda), Musil (60. Nezval).

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 0:3 (0:2). Naše béčko tentokrát podalo daleko lepší výkon než v předchozích utkáních a drželo ve většině utkání se soupeřem krok. Bohužel chyběl nějaký útočník, které by šance, které jsme si vypracovali, byl schopný proměnit. Hlavně po prohrané první půli se náš výkon zlepšil a měli jsme nejméně tři výborné šance, ze kterých jsme mohli utkání zdramatizovat. Třetí gól hostí pak všechny naše naděje uhasil.

Start Brno C - SK Chrlice starší dorost 2:2 (1:1), branky: 20., 85. - 40. Horňáček, 57. Večeřa. V utkání proti vedoucímu týmu tabulky podali naši dorostenci tentokrát soustředěný výkon. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, domácí se snažili získat převahu kombinací ve středu pole, my naopak vsadili na rychlejší přenášení míče do útoku a větší fyzickou vyspělost, kterou jsme vyhrávali většinu osobních soubojů. Domácí šli ve 20. minutě do vedení, kdy po pěkné kombinaci po pravé straně dostali míč z úrovně penalty do naší branky, do poločasu se nám však podařilo vyrovnat, když domácí ztratili ve výhodném útoku míč, z obrany jsme rychle přenesli míč do útoku, výborně situaci vykombinovali, a Filip Horňáček uklidil míč do prázdné branky. Ve druhé půli jsme pak šli do vedení po rohovém kopu brankou Martina Večeři a vsadili na zajištěnou obranu. Snažili jsme se pak o rychlé protiútoky, Roman Hodya byl však vepředu osamocen a domácí obrana ho vždy dokázala zastavit. O výsledku mohla rozhodnout 80. minuta, kdy domácí zastavili ve své pokutovém území našeho útočníka jasným faulem, píšťalka rozhodčího však zůstala nepochopitelně němá. Místo pečetění výhry pak domácí v závěru dostali míč ze standardní situace do naší šestnáctky a vyrovnali. Utkání však bylo velmi vyrovnané a remíza nakonec odrážela vývoj utkání.

SK Chrlice mladší dorost - Sokol Bílovice 2:2 (2:0), branky: 4. Mužík, 14. Šmuhař - 69., 84. Naši mladší dorostenci konečně poprvé bodovali, bohužel však mohli z utkání vytěžit více, neboť hned v první čtvrthodině si vypracovali dvoubrankový náskok, který udrželi až do poločasu. Vyspělejší hosté ve druhé půli přidali a šest minut před koncem dokázali i vyrovnat.

SK Chrlice starší žáci - Kunštát 1:10 (0:4), branka 65. Popovych.

SK Chrlice mladší žáci - Kunštát 0:3 (0:3)

SK Chrlice mladší žáci B - SK Řečkovice 5:5 (2:4), branky Chrlic: Foral 3, Veleba, Hospodar.

Starý Lískovec - SK Chrlice starší přípravka 13:5 (6:4), branky Chrlic: Havlát a Sendler po 2, Hakl.

Starý Lískovec - SK Chrlice mladší přípravka 3:18 (2:9), branky Chrlic: Maštera 7, Sendler a Varga po 4, Caha a Finsterle po 1, vlastní.