SK Chrlice muži A - Slovan Brno B 5:3 (1:3), branky: 24. Telička, 54. a 82. Musil, 86. Adámek, 89. Přikryl - 19., 32., 40. V dalším domácím utkání jsme byli sice favoritem, bohužel museli jsme opět měnit sestavu, protože od zápasu s Líšní nám chyběli další tři hráči pro zranění nebo pracovní zaneprázdnění. Hosté začali utkání lépe, nám chyběl pohyb a přesnost v kombinaci. Sice jsme měli první velkou šanci, Vadym Dreva však proti brankáři neuspěl. Vzápětí jsme na hranici vápna nedůsledně obsadili hostující hráče, a ti šli pěknou křižnou střelou do vedení. Naštěstí nám pak vyrovnání darovali. Po špatně zahraném autu brankář vykopl míč pouze k Honzovi Teličkovi, který se ze dvaceti metrů nádherně trefil do odkryté branky. Bohužel jsme jim dárek vzápětí vrátili, když jsme udělali chybu v rozehrávce a soupeř toho dokázal využít. Když jsme těsně před poločasem nechali po rohu zcela nekrytého útočníka hostí, šli jsme do kabin s nepříjemnou dvoubrankovou ztrátou. Bouřka, která proběhla v kabině, mužstvu pomohla. Trenér provedl dvě střídání a zvýšili jsme aktivitu. Po deseti minutách dovezl Marcel Musil míč až do odkryté brány a vyrovnání viselo ve vzduchu. Nakonec nám pomohl kapitán hostí, který kvůli bezvýznamnému faulu ve středu pole opakovaně v 64. minutě slovně urazil hlavního rozhodčího, a po zásluze šel do šaten. Snažili jsme se přesilovku využít, několkrát jsme však ztroskotali na nepřesné finální přihrávce nebo koncovce. Štěstí nám bylo nakonec nakloněno v poslední desetiminutovce, kdy nejdříve opět Musil po závaru prostřelil brankáře, a poté se nám zdařily dva rychlé protiútoky, ze kterých po levé straně nejdříve skóroval, po krásné uličce Martina Tůmy, Ondra Adámek a v poslední minutě pečetil výhru dorostenec Filip Přikryl. Mužstvu se v tomto utkání moc nedařilo, nakonec však vůlí překlopilo nepříznivý stav ve vítězství. Sestava: Hanák - Cupák (58. Přikryl), Klemensevič, Havlík (46. Dreva R.), Adámek - Čamrda, Tůma, Telička, Berger L. - Musil, Dreva V. (46. Nezval)

SK Slatina B - SK Chrlice muži B 9:0 (4:0). Naše béčko ve Slatině opět vysoko prohrálo, do hry se však zapojili další hráči, kteří by mohli v následných utkáních zajistit vyšší herní kvalitu.

SK Chrlice mladší dorost - SK Obřany 4:11 (3:7), Rotrekl 2, Binder, Kalina. Podle výsledků mělo být mužstvo Obřan vyrovnaným soupeřem, nakonec však náš mladý dorost, kde hraje i několik hráčů žákovského věku, vysoko prohrál. Že bude soutěž těžká, bylo jasné před začátkem sezóny, neboť mužstva s až o tři roky staršími hráči budou často nad naše síly. Je třeba si z utkání vzít to pozitivní, nabrat zkušenosti, a ty využít jak v utkáních starších žáků, tak i následně v dorostu.

Tatran Rousínov - SK Chrlice starší žáci 8:0 (4:0). Rousinovští byli v utkání po celou dobu lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.

Tatran Rousínov - SK Chrlice mladší žáci 1:1 (1:0). Branka: 60. Böhm. Utkání mladších žáků bylo velmi vyrovnané a přestože šli domácí po čtvrthodině do vedení, snažili se naši mladší žáci o vyrovnání. To se jim však podařilo až v poslední minutě, kdy Radim Böhm vyrovnal a získali jsme alespoň bod do tabulky.

SK Chrlice starší přípravka - Start Brno B 14:10 (3:7), branky: Sendler T. 7, Havlát 5, Hakl a Růžička po 1. Naše starší přípravka sice po poločase prohrávala, ve druhé půli se však projevil širší kádr našeho mužstva a nakonec jsme slavili vítězství o čtyři branky.

SK Chrlice mladší přípravka - ČAFC Židenice 11:12 (4:8), branky: Maštera ý, Varga J. 2, Sendler P. a Nevřivý M. po 1. I mladší přípravka prohrávala v půli o čtyři branky, a ve druhé mohutně dotahovala náskok soupeře, nakonec ji scházela pouze jedna branka alespoň k remíze.