SK Líšeň C - SK Chrlice muži A 4:0 (2:0). Že bude utkání těžké, bylo patrné již před utkáním, kdy předzápas hrálo líšeňské béčko mužů, hrající o tři soutěže výše, a do našeho utkání nastoupilo 5 hráčů, kteří byli jako střídající, navíc i zkušení bývalí hráči áčka Čampa a Široký. Přesto jsme do utkání vstoupili velmi aktivně, snažili se držet míč a podnikat rychlé protiútoky, zejména přes Marka Čamrdu. Tato taktika nám vydržela přes dvacet minut, pak jsme však nepohlídali jeden centr do blízkosti branky a domácí šli hlavičkou do vedení. Než jsme se z inkasované branky vzpamatovali, inkasovali jsme podruhé, když se jeden z našich obránců snažil zablokovat střelu soupeře. Míč však opsal neskutečnou trajektorii a skončil nešťastně v naší bráně za bezmocným Ondrou Knopem. Do poločasu jsme se pak zaměřili více na obranu a soupeře do velkých šancí nepouštěli. Ve druhé půli jsme pak více drželi míč, velmi dobře kombinovali. Domácí se více stáhli na vlastní polovinu a vyčkávali na zisk míče a rychlé protiútoky. Po hodině hry jsme inkasovali potřetí, když těžkou střelu z trestného kopu náš brankář vyrazil, nekrytý domácí hráč však míč dostal potřetí do naší branky. Snažili jsme se dále hrát aktivně a dobrou kombinací se dostat do blízkosti domácí branky. Bohužel po dlouhém nákopu domácích dal Martin Cupák malou domů s menší intenzitou a domácí útočník zvýšil na 4:0. Vzápětí se snažil chybu napravit, prošel s míčem z pravého obránce až do bezproštřední blízkosti domácí branky, bohužel při kličce brankáři mu míč utekl ze střeleckého úhlu a tak jsme v utkání tentokrát branku nedali. Přes vysokou porážku se však naši fotbalisté prezentovali kolektivním bojovným výkonem, s velmi dobrou kombinací. Sestava: Knop - Cupák, Tůma, Havlík, Dimitrov (40. Přikryl) - Čamrda (75. Hanák), Telička, Berger L., Adámek (75. Svoboda) - Volf (75. Dreva R.), Musil (65. Dreva V.)

SK Chrlice muži B - Bílovice n.S. 0:14 (0:4). Naše béčko utrpělo ostudnou porážku zejména proto, že na hřišti chybí hráčská kvalita. Hráči netrénují, takže zpracování míče a přihrávka spoluhráči je pro ně neřešitelný problém, většina z nich je schopna pak fyzicky vydržet tak 20 minut. Několik hráčů nemá ani zkušenosti s velkým fotbalem, další si pak dělají na hřišti co chtějí, takže výsledek byl ještě milosrdný. Několik branek mužstvo obdrželo tak, že na našeho brankáře běželo hned několik hráčů soupeře a naši obránci stáli, rozhazovali rukama a dívali se, jak situace dopadne.

SK Chrlice dorost A - SK Jundrov 5:1 (0:1), branky Chrlic: Hodya 2, Nešpor, Přikryl a Šrom. Naši dorostenci byli před utkáním favoritem, jak však přistoupili od začátku k utkání bylo odstrašující. Téměř nikdo z hráčů nebyl schopen míč zpracovat ani nahrát, takže výsledkem bylo, že hráči po sobě pořvávali, často neurvale, a vyčítali si vlastní neschopnost. Nebylo divu, když pak soupeř jednou zatáhl míč do naší obrany a šel do vedení. Naštěstí o poločasové přestávce zasáhl trenér Novák a dostal hráče do reality utkání. Ve druhé půli pak mužstvo začalo bojovat, zlepšilo kvalitu své hry, a to se postupně projevilo i na výsledku utkání. Ke konci utkání pak naši dorostenci ovládli utkání a nakonec vysoko vyhráli.

Start Brno C - SK Chrlice mladší dorost 7:2 (2:0), branky Chrlic: Sadílek a Binder. Naši mladší dorostenci si pořád osahávají svoji soutěž a na hřišti Startu zaslouženě prohráli, přestože ve druhé půli stačili snížit na 4:2, další branky však přidali pouze domácí.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Bohunice 2:3 (1:1). Přestože byli hosté po většinu utkání lepším týmem, dlouho se nemohli střelecky prosadit. Ještě deset minut před konce drželi naši žáci vedení, bohuničtí však dvěma brankami dokázali otočit výsledek a po zálsuze vyhráli.

SK Chrlice mladší žáci - Tatran Bohunice 4:1 (1:1), branky: Veleba, Konečný, Hospodar a Beránek. Přestože šli bohuničtí v úvodu utkání do vedení, naši mladší žáci postupně převzali iniciativu, a o svém zaslouženém vítězství rozhodli ve druhé půli. Výhrou se tak dostali na pěkné třetí místo v tabulce.

SK Chrlice mladší žáci B - SK Žebětín 1:13 (0:9), branka Konečný.

SK Chrlice starší přípravka - Sparta Brno B 5:42 (2:20), branky Chrlic: Havlát 2, Sendler 2, Mikeska.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Líšeň U9 10:29 (4:19).