SK Chrlice muži A - SK Jundrov 4:1 (1:0), branky: 22. Volf, 64. a 86. Hodya, 72. Adámek - 82. Peter. V dalším domácím utkání jsme se museli vyrovnat s absencí kapitána Tůmy a několika dalších hráčů, a měli jenom jednoho náhradníka. Mužstvo se však před utkáním neskutečně semklo a nastoupilo plně soustředěno na svůj výkon. Celou první půli byla hra v poli celkem vyrovnaná, zatímco však náš soupeř nevystřelil na branku, my jsme nejméně čtyři vyložené příležitosti neproměnili. Naštěstí jsme ve 22. minutě využili riskantní rozehrávku hostí, Marek Čamrda s Kubou Volfem dorazili obránce s míčem, a po skluzu druhého jmenovaného se míč odrazil od obránce do hostující sítě. Zvýšit náskok jsme mohli před odchodem do kabin, kdy nestárnoucí Marcel Musil prošel středem, obešel i brankáře, míč směřující do prázdné brány však stačil hostující obránce vykopnout. Ve druhé půli nastoupil do útoku dorostenec Roman Hodya a s Markem Čamrdou opět rozjeli sérii rychlých protiútoků. Po jednom z nich jsme zvýšili na 2:0, a když krátce na to unikl Ondra Adámek a skóroval, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a osm minut před koncem využili období, kdy byl Marek Čamrda ošetřován, a v přesilovce jedinou střelou na branku v utkání snížili na 3:1. Více jsme jim však nedovolili, naopak do obrany zajel opět Marek Čamrda a předložil Romanovi Hodyovi míč jak na zlatém podnose. Tomu nezbývalo než ze dvou kroků uklidit míč do sítě a stanovit stejný výsledek jako v úterním utkání. Naše mužstvo podalo opět výborný kolektivní a odpovědný výkon. Během utkání se hráči ukazovali na přihrávku, zvládali kombinaci a posílali míče za obranu soupeře, kde je útočníci přebírali ve výborných pozicích. Vzadu jsme naopak nedovolili soupeři prakticky nic, pouze Martin Živný nastřeli ve druhé půli z trestného kopu břevno. Za dnešní výkon velká pochvala. Sestava: Knop - Cupák, Havlík, Nešpor, Dimitrov - Čamrda, Telička, Berger L., Adámek - Musil, Volf (46. Hodya).

MCV A - SK Chrlice muži B 6:1 (2:1), branka Chrlic Smutný. Naše béčko jelo na hřiště aspiranta na postup, který je složen z cizinců z celého světa. Již ve třetí minutě se dostalo do vedení, poté se však projevila větší kvalita našeho soupeře, který do poločasu otočil skóre. V druhé půli jsme se snažili uhrát co nejlepší výsledek, bohužel mezi 57. a 68. minutou jsme třikrát inkasovali a nakonec odešli s vysokou porážkou.

Sokol Bílovice nad Svitavou - SK Chrlice starší dorost 1:2 (0:0), branky: 61. z penalty - 65. Lang, 88. Večeřa. Do druhého utkání soutěže nastoupili naši dorostenci na hrbolatém hřišti v Bílovicích s mnohem větším soustředěním než v dorosteneckém derby. Ve vyrovnaném utkání kluci bojovali a snažili se zaskočit jeden za druhého. Přesto šli ve druhé půli do vedení domácí, kteří proměnili penaltu. Naši kluci však zabrali a vyrovnali prakticky vzápětí. Do konce utkání pak měli velkou snahu o strhnutí výhry na svou stranu, což se jim také podařilo. Dvě minuty před koncem utkání se trefil Martin Večeřa a branka znamenala zasloužené tři body.

SK Chrlice mladší dorost - Start Brno B 0:8 (0:6). Naši mladší dorostenci se snažili, soupeři, který byl v průměru o více jak rok starší, bylo velmi těžké vzdorovat. Bylo rozhodnuto již po první půli, ve druhé jsme se více zaměřili na obranu a soupeři nedovolili vstřelení více branek. Výborný výkon podal brankář Patrik Makovický, který mnoho příležitostí soupeře vychytal.

FK Drnovice - SK Chrlice starší žáci 4:5 (3:2), branky Chrlic: 29., 35., 43. Kurcikašvili, 35. Valach, 70. Sadílek. Naši žáci cestovali na utkání do Drnovic, kde měli možnost velkého zážitku, když hráli utkání na hlavním, bývalém ligovém, stadionu. Atmosféry se však nezalekli, a přestože dvakrát prohrávali o dva góly, dokázali se do utkání vrátit. Ve druhé půli stačil Adam Kurcikašvili hattrickem otočit výsledek na stranu Chrlic, bohužel pak po nezaviněném souboji s domácím brankáře utrpěl vážné zranění kotníku. Utkání muselo být na dvacet minut přerušeno a poté se dohrávalo ve zkroušené atmosféře. Přesto se naši hráči dokázali soustředit  i na hru a brankou Filipa Sadílka v poslední minutě ukořistili vítězství. V tomto případě byl zisk bodů zastíněn nepříjemným zraněním a přejeme Adamovi brzké uzdravení.

FK Drnovice - SK Chrlice mladší žáci 0:3 (0:2), branky: 22., 30., 60. Zuščák. Utkání mladších žáků nemělo tak vyrovnaný průběh. Naši hráči byli lepším týmem od počátku utkání a bylo dobře, že již do poločasu odskočili na dvoubrankový rozdíl. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, Adam Zuščák však v poslední minutě zaznamenal nejen hattrick ale i potvrdil zaslouženou výhru.

SK Tuřany - SK Chrlice mladší žáci B 1:6 (1:2), branky Chrlic: Bella a Beránek po 2, Mareček, Ben Touziaa. V lokálním derby naše béčko mladších žáků porazilo vysoko tuřanské áčko. Více jak čtvrthodinu branka v utkání nepadla a přestože šli domácí do vedení, dokázali v další fázi utkání naši kluci výsledek otočit a nakonec vysoko vyhrát.

AC Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka 12:5 (6:2), branky Chrlic: Sendler T. 2, Ponechal, Hakl, Sendler P.

SK Obřany - SK Chrlice mladší přípravka 10:15 (5:9), branky Chrlic: Hospodar 8, Trnka 4, Krčma, Nevřivý, Sendler P.