SK Chrlice muži A - SK Řečkovice 4:1 (2:1), branky: 18. Berger L., 45. Havlík, 55. Volf z penalty, 80. Tůma - 34. Zerrich. V dalším domácím utkání se nám podařilo napravit slabší výkon z Židenic. Vzhledem k tomu, že se hrálo vložené kolo ve všední den, měla obě mužstva problémy se sestavou. Utkání se však hrálo od začátku ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Hosté začali lépe a měli v první desetiminutovce dvě výborné šance, náš Ondra Knop v brance však obě zneškodnil. My jsme se rozehrávali pomaleji, v 18. minutě jsme však šli brankou Lukáše Bergera do vedení. Bohužel po chybě v obraně jsme soupeře nechali vyrovnat. Důležitá byla poslední minuta první půle, kdy po úniku a centru Ondry Adámka skóroval Pepa Havlík. Ve druhé půli jsme pak byli lepším týmem a po faulu na Martina Tůmy bezpečně proměnil penaltu Jakub Volf. Následně jsme do hry zapojili mladíky Marka Čamrdu a Romana Hodyu, kteří svou rychlostí dělali průvan v hostující obraně. Několik dobrých šancí jsme neproměnili, nakonec však po úniku Marka Čamrdy stanovil konečný výsledek v 80. minutě Martin Tůma. Naši kluci v domácím utkání opět podali velmi dobrý kolektivní a zodpovědný výkon, a po zásluze brali tři body. Sestava: Knop - Cupák (85. Hanák), Havlík, Nešpor, Berger M. (75. Hodya) - Berger L. (65. Čamrda), Telička, Tůma, Adámek - Volf, Smutný (46. Musil).

RDR Akademie Ráječko - SK Chrlice starší žáci 3:3 (2:1), branky: 16., 32., 42. - 27. Vlach, 63. a 64. Kurcikašvili. Naši starší žáci vyjeli na cestu do Ráječka a dovezli remízu se smíšenými pocity. Od počátku utkání totiž byli lepším týmem, ale skórovat byl trošku problém. Naopak domácí byli daleko efektivnější a když ve 42. minutě zvýšili na 3:1, nevypadalo to s námi dobře. V poslední desetiminutovce však Adam Kurcikašvili dvakrát skóroval a získali jsme aspoň bod.

RDR Akademie Ráječko - SK Chrlice mladší žáci 2:6 (1:4), branky Chrlic: 15. Beránek, 15. a 30. Veleba, 28. Konečný, 37. Rotrekl, 39. Rajnoha. Naši mladší žáci s koncem prázdnin měli již ucelenou sestavu a to se projevilo na výkonu i skóre. Výhru jsme vybojovali dvěma slepenými góly po první a druhé čtvrthodině, do konce jsme mohli hrát v klidu a přidat další branky.