ČAFC Židenice - SK Chrlice muži 3:1 (3:0), branka 87. Smutný, ČK 88. Nezval. Po úvodní výhře jsme hráli proti mladému mužstvu Židenic, bohužel bez střelce Oldy Svobody i Ivoše Klemenseviče, které vyřadilo zranění. První poločas jsme začali velmi pasivně a pustili soupeře nejen k diktování hry, ale i do několika šancí. Soupeř nabídkou nepohrdl a po pěkných střelách šel do zaslouženého poločasového vedení 3:0. Do druhé půle jsme nastoupili daleko soustředěneji a postupně měli i více ze hry. Výsledkem byla střela do tyče. Bohužel snížit se nám podařilo až v 87. minutě, kdy po úniku Dima Dimitrova skóroval Tomáš Smutný. 
Sestava: Knop - Svoboda (83. Cupák), Nešpor, Havlík, Volf (81. Berger M.) - Berger L., Telička, Tůma, Adámek (46. Dimitrov) - Nezval, Musil (46. Smutný).

SK Chrlice muži B - Sokol Bosonohy B 0:8 (0:5). Naše béčko složitě skládalo sestavu, vzhledem ke kolizi utkání s áčkem, a na hru to mělo zásadní vliv. V poli utkání vypadalo vyrovnaně, hosté však využívali skutečnosti, že jsme se po ztrátě míče jen pomalu a chaoticky vraceli do obrany, a svoje šance dokázali využít, přičemž mnoho střel zužitkoval dorostenecký brankář Jirka Novotný. I my jsme si vypracovali několik nadějných, bohužel však bez úspěchu. Toto vše pak vedlo k celkovému debaklu.

SK Chrlice starší dorost  A - SK Chrlice mladší dorost B 4:0 (2:0), branky: Drápela 2, Borkovec, Hodya. Los městského přeboru dorostu svedl utkání našeho áčka i béčka hned do prvního kola, takže jsme mohli vidět všechny naše dorostence dohromady, čemuž přihlížela i slušná divácká návštěva rodinných příslušníků našich kluků. Starší dorostenci byli velkými favority, mladší však nasazením a kombinací zdárně čelili věkovému rozdílu. V první půli dokázalo starší družstvo využít dvě situace v šestnástce soupeře ke dvoubrankovému vedení a ve druhé půli jejich tlak sílil. Od 65. minuty se však karta obrátila, starším, vlivem menší účasti na trénincích, docházely síly a hned pět hráčů se potýkalo s křečemi nohou. Mladší začali lépe kombinovat a dostávali se do nebezpečných šancí, v té největší nastřelili dokonce břevno staršího dorostu. Větší aktivita však přinášela otevřenější prostor v obraně, čehož starší v závěru dokázali dvakrát využít. Bylo vidět, že příprava mladšího dorostu byla mnohem intenzivnější než dorostu staršího, kde hráči nepřistupují k tréninkům obzvlášť zodpovědně.

SK Chrlice starší žáci - SK Soběšice 4:3 (1:2), branky. 6. Valach, 37. a 69. Kurcikašvili, 57. Rotrekl - 9., 35., 50. Naši starší žáci zaslouženě poprvé v krajské soutěži, v dramatickém zápase, vyhráli. Přestože šli již v 6. minutě do vedení, dokázal soupeř do poločasu ze dvou penalt výsledek otočit. Hned po nástupu do druhé půle jsme však vyrovnali, a přestože šel soupeř znovu do vedení, dokázali jsme dvěma brankami otočit výsledek na svou stranu, přičemž rozhodující gól jsme dali minutu před koncem utkání. Kluci si v utkání dokázali, že vyšší soutěž bude jejim schopnostem stačit.

SK Chrlice mladší žáci - SK Soběšice 5:2 (3:1), branky: 5. Štěpán, 12. a 27. Vach, 45. Konečný, 50. Rotrekl - 13. a 48. I mladší žáci Soběšice po zásluze porazili. Do utkání vstoupili aktivně a výsledkem bylo dvoubrankové vedení. I když soupeř snížil, dokázali jsme do poločasu opět odskočit na dvoubrankové vedení. Ve druhé půli se útoky a šance střídali na obou stranách. Naši kluci hráli zajímavý útočný fotbal s mnoha hezkými kombinacemi, a dokázali zvýšit vedení. Hosté mohli snížit, míč z nařízené penalty však jejich střelec poslal mimo branku. Pátou brankou jsme pak pečetili zaslouženou výhru.

Víkendová utkání 28. a 29.8.2021
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff