SK Chrlice - Tatran Starý Lískovec 6:2 (1:1), branky Chrlice: 34., 60., 63., 65., 66. Olda Svoboda, 53. Musil - 39. a 86. z penalty. Před prvním mistrovským utkáním jsme řešili problémy se sestavou, několik hráčů mělo svalové problémy a i posílený soupeř, se kterým jsme vysoko prohráli v červnu přátelské utkání, budil předzápasový respekt. I úvodní minuty tomu nasvědčovaly. Soupeř byl aktivnější, my jsme často kazili kombinaci ve středu pole a museli pak čelit zajímavým situacím soupeře, Ondra Knop v brance však byl posledním pilířem, na kterém se rozbíjely jeho akce. Ve 34. minutě jsme však dokázali bleskově využít chybu v rozehrávce Lískovce a po kolmici Marcela Musila se trefil Olda Svoboda. Z vedení jsme se však radovali pouze pět minut, hosté pronikli po pravé straně a z malého vápna vyrovnali. Ve druhé půli mohli udeřit hosté, po jednom z rohů však hned dvě jejich střely zastavila naše branková konstrukce. A platilo známe "nedáš - dostaneš", po krásné kombinaci po levé straně unikl Ondra Adámek a naservíroval míč na malé vápno Marcelu Musilovi a znovu jsme vedli. Nedostatečnou z taktiky pak museli hosté dostat po 60. minutě, kdy za dobu ošetřování jednoho z hráčů hráli nepochopitelně asi sedm minut o deseti mužích a této početní převahy jsme dokonale využili. Po krásných akcích, a po lahůdkových přihrávkách od svých spoluhráčů, dal Olda Svoboda za 6 minut (60. - 66. minuta) čtyři branky, a rázem jsme vedli neskutečných 6:1. Poté jsme již hráli v klidu, snažili se držet míč na našich kopačkách a hosté snížili v 86. minutě z penalty na konečných 6:2. Všichni hráči podali velmi soustředěný a zodpovědný výkon a dařilo se nám tentokrát i v koncovce, pět branek Oldy Svobody byl mimořádný střelecký kousek. Domácí vítězství je tak dobrým vkladem do dalších utkání.
Sestava - Knop - Volf, Nešpor, Klemensevič (43. Berger L.), Svoboda P. - Smutný (80. Dimitrov), Telička, Tůma, Adámek (66. Nezval) - Svoboda O. (85. Cupák), Musil (66. Horňáček).

Svratka Brno B - SK Chrlice starší žáci 8:3 (3:2), branky Chrlic: Kurcikašvili, Popovych, Sadílek. Naši žáci, jako nováčci soutěže, dostali v prvním kole silného soupeře, se kterým po větší část utkání dokázali držet dobrý výsledek. Start v nové soutěži jsme měli "raketový". Po dvou úspěšných akcích jsme v 5. minutě vedli 0:2, domácí však přidali  a během dalších pěti minut vyrovnali. Do kabin jsme tak nakonec šli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli jsme sice ještě stačili snížit na 5:3, v posledních deseti minutách však domácí zúročili svou převahu v další tři branky. 

Svratka Brno B - SK Chrlice mladší žáci 12:2 (4:2), branky Chrlic: Zuščák a Slivko. I mladší žáci se zpočátku svého soupeře nezalekli a přestože prohrávali od 9. minuty 1:0, dokázali do 21. minuty skóre překlopit v naše vedení. Domácí však zvýšenou aktivitou v závěru poločasu vstřelili tři branky, a když v úvodní minutě druhé půle zvýšili na 5:2, ovládli postupně hru a až do konce utkání uplatnili fyzickou převahu a nakonec skončilo utkání dvouciferným výsledkem. Pro obě družstva žáků bude vyšší soutěž znamenat silnější soupeře, na které se budou muset obě družstva připravit. Družstvo Svratky však jistě bude patřit k těm nejlepším, takže až další utkání ukáží, v jakých patrech se budou naše družstva v soutěži pohybovat.  

Muži na úvod vyhráli, žáci na Svratce neuspěli
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff