V sobotu 7. srpna 2021 se zúčastnili naši muži turnaje v Řícmanicích. V semifinálovém utkání narazili na domácí Řícmanice a po boji prohráli 2:4, když ještě o poločase vedli 2:1, a to během první půle neproměnili čtyři situace, kdy některý z našich hráčů postupoval sám na brankáře domácích. Ve druhé půli převzali taktovku domácí a postupně využili naši nedůslednost v obraně a otočili výsledek. Přesto jsme, v době náporu domácích, měli opět dvě obrovské šance, branku jsme však z nich opět nevstřelili.
V zápase o třetí místo jsme pak prohráli s Bílovicemi 0:2, přestože jsme po celý zápas byli lepším týmem. První obrovskou šanci, hlavičku po centru Martina Tůmy, však Jirka Nezval z malého vápna dal mimo branku, a hned vzápětí jsme v obranném bloku nezachytili náběh útočníka Bílovic za obranu a inkasovali. Poté jsme se snažili srovnat a drželi častěji míč, akcím však chyběl rychlejší přechod do útoku a postupné útoky se domácím podařilo vždy odvrátit. V závěru jsme pak hráli s cílem vyrovnat za každou cenu, čehož soupeř využil těsně před koncem k rychlému protiútoku a rozhodl utkání.
Přestože jsme skončili na 4. místě, turnaj splnil přípravný charakter. Při neúčasti některých hráčů dostali šanci další, kteří prokázali zájem získat místo v sestavě, a po covidové pauze je nutné opět dostat tým do zápasového rytmu. Turnaj byl poslední přípravou před prvním mistrákem, který sehrajeme 21. srpna 2021 v 10.30 doma proti Starému Lískovci.