V době, kdy jsou mistrovská utkání zrušena, domlouvají si jednotlivá družstva přátelská utkání. V posledním týdnu jsme odehráli tato utkání:
Muži A - Tatran Starý Lískovec 2:8 (2:2), branky Chrlic: obě Marcel Musil. V přípravném utkání byla první půle vyrovnaná a skončila remízou, ve druhé půli jsme však zkusili variantu se třemi obránci a pěti záložníky, při které jsme sice podrželi míč více ve středu pole, nestačili jsme však reagovat na ztráty míče v tomto prostoru a soupeř rychlými protiútoky trestal naši obranu. Když jsme v těchto situacích nebyli schopni rychle přepnout do obrany, výsledkem bylo šest branek v naší síti. 

Muži B - MCV Brno 3:1. Poslepovaná sestava béčka dokázala porazit mezinárodní mužstvo MCV, ve kterém hrají hráči z celého světa. Výsledek však neodpovídal obrazu na hřišti, hosté neproměnili velké množství vyložených šancí, několikrát ani z malého vápna. Zaskakující brankář Patrik Svoboda plno šancí zmařil a několikrát mu střely z bezprostřední blízkosti až neuvěřitelně skončily v náručí, případně minuly branku.

SK Tuřany - mladší dorost 3:17

Přípravná utkání našich družstev
SK Chrlice vsSK Líšeň C
1:1
POSLEDNÍ ZÁPAS
Start Brno B vsSK Chrlice
ne 9.10.2022 v 15.00
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff