SK Chrlice muži A - Start Brno B 3:4 (1:2), branky: 5. Musil, 66. Dereshev Denis, 87. Tůma z penalty - 4. Matoušek, 36. Mikuš, 55. a 63. p. Ryšavý. V dalším domácím utkání jsme doplatili na COVID. Hostující divizní áčko mělo zrušený zápas v Lanžhotě, kvůli karanténě domácího mužstva, a tak posílilo svoje béčko o 4 divizní hráče. To samozřejmě mělo velký vliv na průběh utkání. Hosté měli od počátku převahu, a hned ve 4. minutě šli z penalty do vedení. Vzápětí však bylo vyrovnáno, únik a centr Slávy Lushanova uklidil špičkou do hostující brány veterán Marcel Musil. Hosté však dále měli výraznou převahu a hned několik šancí, využili až v 36. minutě centr Ryšavého s následnou přesnou hlavičkou Mikeše. My jsme mohli vápětí opět vyrovnat, průnik Kolje Deresheva a jeho ideální přihrávku však Olda Svoboda do brány netrefil. V této fázi utkání jsme se však bránili a to ještě Ondra Knop několik šancí hostí vychytal. Ve druhé půli hosté i nadále měli převahu, nejdříve pak využili špatné odehrání míče od naší branky po jedné z nebezpečných situací, následně pak navýšili vedení po další přísné penaltě, kterou nařídil rozhodčí Eliáš za neúmyslné zahrání rukou stopera Luďka Koubka. Stav 1:4 tak hrozil debaklem. Stačilo však vystřídání hostujícího špílmachra Ryšavého, a hra se okamžitě vyrovnala. Najednou jsme měli častěji míč na kopačkách a dokázali se dostat do blízkosti branky hostí. Více jsme otevřeli hru, což nabídlo hostím nškolik šancí, my jsme však dokázali nejdříve snížit nádherným volejem Denise Deresheva, a po jeho úniku a faulu hostí pak snížit i na rozdíl jednoho gólu z penalty kapitánem Martinem Tůmou, který v letošním ročníku proměnil již sedmou penaltu. Bohužel toto snížení přišlo až těsně před koncem, takže jsme neměli dostatek času ještě vyrovnat. Jediná dobrá šance Romana Ponomarenka skončila střelou vedle. Výkon mužstva však bylo třeba ocenit, protože proti silně posílenému soupeři jsme bojovali až do konce, a nechybělo mnoho, a mohli jsme nakonec dosáhnou i na bod. Sestava: Knop - Cupák (15. Svoboda P.), Nešpor, Koubek, Dimitrov (56. Paták) - Lushanov (40. Ponomarenko), Telička, Tůma, Dereshev N. (76. Babashkin) - Svoboda (56. Dereshev D.), Musil.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice  muži B 3:1 (2:0), branka Chrlic: 89. Smutný z penalty. Naše béčko v Kohoutovicích bylo horším mužstvema po zásluze prohrálo, když jediný gól dalo až za nerozhodného stavu těsně před koncem z penalty.

Čechie/KAHAN Zastávka - SK Chrlice dorost 6:4 (3:1), branky Chrlic: 42. Přikryl, 60., 72. 80. Dvořák. Náš dorost tentokrát sehrál v Zastávce vyrovnané utkání, přestože po celé utkání dotahoval náskok domácích. V utkání však mohli jít naši dorostenci do vedení, dva samostatné úniky na brankáře domácích však trestuhodně zahodili. Domácí pak šli následně do poločasu až do dvoubrankového vedení, které po půli zvýšili až na 4:1, když dvě branky Kahanu byly opravdu výstavní. Trenér dorostu měl šťastnou ruku, když do druhé půle postavil Michala Dvořáka, který po pěkných přihrávkách Romana Hodyi a Filipa Přikryla, dosáhl životního hattricku střelami z vnitřního prostoru šestnástky. Zápas nakonec rozhodla předposlední minuta, kdy náš brankář nedokázal udržet střelu domácího útočníka v rukou a ta, dost lacině, skončila v naší brance, a rozhodla o tom, že jsme zůstali nakonec, ve vyrovnaném utkání, bez bodu.

SK Líšeň U15 B - SK Chrlice 9:0 (4:0). Naši starší žáci narazili na vedoucí mužstvo soutěže a proti hráčům Líšně, kteří trénují 4x týdně neměli šanci na dobrý výsledek.

SK Chrlice mladší žáci - SK Tuřany 10:1 (8:0), branky Chrlic: Popovych a Kula po 2, Valach, Štěpán, Kalina, Andrýsek, Hégr a Konečný po 1. V derby naši mladší žáci potvrdili, že hraje první mužstvo v tabulce proti poslednímu. Od počátku utkání byla herní kvalita na naší straně a již v první půli bylo o utkání rozhodnuto. Navíc bylo vidět, že nejde o utkání, které by ovlivnila jedna individualita, jak to v mládežnických utkáních často bývá, neboť v našem týmu se prosadilo hned osm střelců.

SK Chrlice mladší přípravka A - Sparta Brno B 2:27 (1:12), branky Chrlic: Veleba a Humlíček.

SK Chrlice mladší přípravka B - Svratka Brno B 5:11 (0:7), branky Chrlic: Mareček 4, Caha.