SK Chrlice - SK Líšeň C 5:1 (2:1), branky: 10.p,, 51.p., 74. Tůma, 24. Musil, 64. Dereshev D. - 42.p. Široký. V zápase s vedoucím týmem tabulky, který dosud neprohrál, jsme podali výborný výkon. Soupeře tentokrát, pro stejné termíny utkání, nemohli posílit hráči z áčka či béčka, tak jak v předchozích utkáních, a my jsme toho dokázali využít. Mladý tým byl sice běhavý a technicky dobře vybavený, jeho kombinace však od začátku naráželi na naši zformovanou obranu a rychlé protiútoky dělali jeho obraně velké problémy. Již v 10. minutě pronikl do šestnáctky hostí Kolja Dereshev, byl faulován a penaltu bezpečně proměnil Martin Tůma. Další branku jsme přidali ve 24. minutě, kdy si ideálně naběhl na kolmici opět Kolja Dereshev a naservíroval Marceli Musilovi míč před prázdnou bránu. Hostům se podařilo snížit ve 42. minutě, kdy velkou šanci hostí vychytal Ondra Knop, míč se však nešťastně odrazil do ruky našeho obránce, a penaltu využili i hosté. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu a posun ve skóre byl opět z penalty, kdy průnik našeho útočníka zastavil v pádu obránce hostí pouze rukou a i druhou penaltu Martin Tůma bezpečně proměnil. Od této chvíle jsme zachytávali kombinace hostí již ve středu pole a naše rychlé protiútoky byly velmi nebezpečné. Únik Denise Deresheva a jeho křižná střela k tyči pak definitivně rozhodla utkání. Čtvrthodinu před koncem pak dokonal hattrick Martin Tůma, když po získaném míči využil vysoké postavení brankáře hostí a efektně ho přehodil střelou ze třiceti metrů. Mužstvo opět podalo v obranné fázi velmi soustředěný výkon, soupeři prakticky nedopřálo vyloženou šanci a po zásluze bralo tři body. Sestava: Knop - Cupák, Nešpor, Klemensevič, Dimitrov (77. Svoboda P.) - Paták (46. Ponomarenko), Telička (74. Babshkin), Tůma, Dereshev N. (66. Lushanov) - Musil, Svoboda o. (57. Dereshev D.).

MCV Brno - SK Chrlice muži B 6:1 (1:0), branka Chrlic: Smutný. Naše béčko se v posledních týdnech přizpůsobilo největší probíhající sportovní události světa, tenisovému French open. Alespoň poslední tři výsledky tomu nasvědčují - 3:6, 6:4 a nyní 1:6. Přitom utkání v Maloměřicích takovému debaklu vůbec nenasvědčovalo. Hráli jsme zodpovědně zezadu, soupeře do šancí moc nepouštěli, a tak jediná branka první půle padla po střele z dálky, kterou brankář (hráč) Michal Berger neudržel v rukavicích. Do druhého poločasu jakoby nastoupilo jiné mužstvo. Odpovědnost z první půle nechali hráči v kabině a výsledek se dostavil okamžitě. Jeden útok za druhým se valil na naši branku, a když jsme dostali za deset minut tři góly, naše hra se rozpadla úplně. Pak už jsme jenom vyhlíželi konec utkání.

Sokol Troubsko - SK Chrlice 4:1 (2:1), branka Chrlic: 10. Hodya. Přestože naši dorostenci obdrželi již v 7. minutě branky, dokázal Roman Hodya vzápětí vyrovnat a skóre se dlouho neměnilo. Domácím se však podařilo těsně před půlí vstřelit vedoucí branku. O výsledku pak rozhodlo prvních pět minut ve druhé půli, ve které naši dorostenci dostali další dvě branky a o výsledku bylo rozhodnuto.

AC Lelekovice - SK Chrlice starší žáci 4:2 (3:0), branky Chrlic: Klíma a Sadílek. Našim starším žákům utkání nevyšlo hlavně v první půli, kdy obdrželi tři branky. Na začátku druhé půle pak čtvrtou a ani aktivnější výkon ve druhé půli nevedl k více než pouhé úpravě výsledku. naši starší žáci tak utrpěli druhou porážku v soutěži.

Start Brno - SK Chrlice mladší žáci 3:2 (1:2), branky Chrlic: Valach a Hégr. Naši mladší žáci neudrželi vedení z prvního poločasu a dovolili soupeři otočit utkání.

SK Medlánky  B - SK Chrlice starší přípravka A 1:15 (1:7), branky Chrlic: Hospodar 7, Bella 4, Rotrekl 3, Ponechal.

SK Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka A 7:15 (3:6), branky Chrlic: Veleba 8, Sendler 5, Jáchim a Růžička.

AC Lelekovice - Sk Chrlice mladší přípravka B 9:7 (3:1), branky Chrlic: Veleba 5, Rovenský, Maštera.