SK Obřany - SK Chrlice muži A - odloženo pro nezpůsobilý terén na 28.10.2020 na 10.30 hodin.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 6:4 (2:4), branky: 33. Babashkin, 39. a 80. Lushanov, 65. Šenkyřík z pen., 78. Dimitrov, 89. Doležal - 2., 20., 29., 40. ČK - 2. Sova, 42. Čonka (oba Chrlice). Naše béčko zažilo neskutečné utkání. Vzhledem k tomu, že áčko mělo odložené utkání, bylo možné naše béčko trošku hráči áčka doplnit, což se ukázalo jako velmi pozitivní. Utkání výrazně ovlivnila hned 2. minuta, kdy po špatně zahraném autovém vhazování došlo k souboji mezi brankářem Sovou a útočníkem hostí. Zcela čistý souboj posoudil rozhodčí Mayer jako penaltový a následný komentář brankáře Sovy vyhodnotil na červenou kartu. Do brány musel hráč z pole Michal Berger a proměněná penalta znamenala vedení hostí. Domácími to otřáslo a přestože se snažili být i nadále aktivní, akce hostí postupně vedly po první půlhodině až ke tříbrankovému vedení. Zvýšená aktivita však následně znamenala snížení na jednobrankový rozdíl, bohužel však euforie ze snížení vedla k menší obezřetnosti v obraně, a hosté opět zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Když těsně před poločasem odešel, po zbytečném a úmyslněm faulu, do kabin i obránce Čonka, zdálo se, že oslabení o dva hráče povede ve druhé půli pouze k boji o co nejmenší prohru. O poločasové přestávce však béčko přeskupilo řady, do útoku přesunulo rychlostní hráče se snahou s výsledkem ještě něco udělat. Akce se přesouvaly z jedné strany na druhou, a kdyby naši hráči jenom za prvních dvacet minut vstřelili čtyři branky, mohli utkání otočit. Ke snížení náskoku hostí však došlo až v 65. minutě, kdy penaltu za zbytečný faul hostí proměnil Jiří Šenkyřík. Naši hráči následně vsadili všechny síly na ofenzívu, což také vedlo k velmi dobrým šancím hostí, náhradní brankář Michal Berger však nejméně pět jejich výborných šancí zlikvidoval. Poslední čtvrthodina pak patřila seznačně zcela do režie našeho týmu. Nejdříve Dimitar Dimitrov přesně zakončil již překombinovanou akci ve vyrovnávací branku, následně tvrdou střelou poslal do vedení naše mužstvo, po úniku a tvrdé střele z pravé strany, Sláva Lushanov a v posledních vteřinách doklepl z úhlu míč do branky hostí i Tomáš Doležal. Béčko tak završilo senzační obrat, kdy v devíti hráčích dokázalo otočit utkání ve svou výhru a udrželo plný bodový zisk v domácích utkáních.

SK Chrlice dorost - Milešovice 5:5 (3:3), branky Chrlic: 5., 64. a 80. Hodya, 9. Šrom, 39. Dvořák. Po dobrém výkonu v Bystrci již bylo nutné pro náš dorost vydolovat první body. Začátek utkání tomu i nasvědčoval, v 10. minutě vedli naši kluci 2:0, poté se však dostali ke slovu i hosté a během následující čtvrthodiny dokázali otočit skóre na svou stranu. Do poločasu se nám však podařilo alespoň vyrovnat. Ve druhé půli pak byly šance na obou stranách, hosté hrozili i dlouhými auty, a následné závary v šestnástce pak vedly dvakrát k jejich vedení. Naše rychlé průniky do jejich nepohyblivé obrany však následně ke srovnání skóre. Nakonec jsme odmítli i výhru, když v 86. minutě postupovala na brankáře hostí dvojice Hodya - Binder a druhý jmenovaný netrefil po výborné kombinaci prázdnou branku hostí z pěti metrů. Vzhledem k vývoji utkání však byla remíza spravedlivým vyjádřením průběhu utkání.

SK Chrlice starší žáci - SK Bosonohy 2:1 (0:1), branky Chrlic: 52.a 58. Šmuhař. V utkání, které se hrálo v týdnu, se naši hráči tentokráte potýkali s vlastní nepřeností, ve druhé půli, v poslední čtvrthodině, se jim však přesto podařilo otočit poločasovou ztrátu ve vítězný konec.

SK Chrlice starší přípravka A - Lokomotiva Heršpice 11:2 (4:2), branky Chrlic: Havlát 3, Čapek a Bella po 2, Štěpán, Hospodar, Rotrekl a Böhm po 1.