SK Chrlice muži A - SK Tuřany B 3:2 (0:1), branky: 68. Koubek, 86. Tůma (p), 88. Dereshev N. - 15. a 77. Žáček. V dalším domácím utkání jsme se k vítězství těžko propracovali. Bylo jasné, že se soupeřem z druhé poloviny tabulky bude důležité vstřelit první branku. Opak byl však pravdou, když po čtvrthodině šli do vedení hosté. Od této chvíle jsme až do konce poločasu měli velkou převahu, naše rozehrávka však nebyla dostatečně rychlá, abychom soupeřův blok dokázali překonat a šance Kolje Deresheva a Slávy Lushanova brankami neskončily. Hosté si toho moc nevypracovali, ojedinělé rychlé protiútoky však naší obranu vždy dokázali pořádně zaměstnat. Ve druhé půli se už hrálo prakticky na jednu branku a  hosté byli zatlačeni do hluboké defenzívy. Vyrovnat se nám však podařilo až po standardní situaci hlavičkou Luďka Koubka. Hned z dalšího útoku byl ve výborné šanci Denis Dereshev, zblízka však branku soupeře netrefil. Tlak na branku hostí sílil, trestný kop Martina Tůmy orazítkoval i tyč tuřanské branky. Hosté se prakticky k naší šestnástce nedostali, přesto se v 77. minutě dostali do vedení, když centr z půli hřiště prodloužil útočník Žáček přes Tomáše Hanáka do naší branky. Byli jsme nuceni přeskupit řady a pokusili jsme se o zoufalý závěrečný nápor, který nakonec v poslední pětiminutovce nevedl jen k vyrovnání, ale nakonec i k výhře. O obrat ve výsledku se zasloužil Kolja Dereshev. Nejdříve hosté zastavili jeho drzý průnik ve vápně pouze faulem, a Martin Tůma proměnil v letošní sezóně již čtvrtou penaltu. V předposlední minutě pak obral o míč ve vápně váhajícího obránce hostí a nekompomisní střelou se postaral o naši zaslouženou výhru. Mužstvo se přes nepříznivý vývoj skóre dokázalo koncentrovat na svůj výkon až do samotného závěru a odměnou mu byly nakonec tři body. Sestava: Hanák - Cupák, Nešpor, Koubek, Dimitrov - Lushanov (55. Paták), Telička (75. Babashkin), Tůma, Dereshev N. - Dereshev D., Musil (60. Ponomarenko).

Sokol Bílovice - SK Chrlice muži B 6:3 (4:1), branky: 13. Helán, 21. Hrabal, 18., 44., 57., 89. Gruber - 8., 71. Paták, 63. Halaburka. Béčko znovu potvrdilo, že jeho výkony doma a venku jsou jako den a noc. Zatímco doma dostávají naši soupeři příděly, venku nám to soupeři naopak vracejí. Stejné to bylo i v Bílovicích, kde jsme se sice dostali do vedení, domácí však utkání čtyřmi brankami otočili a nám se podařilo skóre, ve druhé půli, pouze snížit.

DOSTA Bystrc "B" - SK Chrlice dorost 2:1 (1:0), branky: 22. Kudláček, 76. Duša - 72. Plný. V utkání dvou družstev z konce tabulky naši dorostenci tentokrát sahali po prvních bodech, byli po celý zápas lepším týmem, nedokázali však využít hned několik vyložených střeleckých příležitostí. Když se jim ve druhé půli konečně podařilo vyrovnat, radovali se z úspěchu pouze několik minut, neboť vzápětí dostali druhou branku, která nakonec rozhodla o jejich prohře.

Tuřany/Prace - SK Chrlice starší žáci 1:9 (0:6), branky Chrlic: Binder 4, Krahula a Sadílek po 2, Rotrekl. Naši starší žáci pokračují ve skvělých výkonech a opět dokázali svého soupeře porazit výrazným brankovým rozdílem. Utkání rozhodlo posledních deset minut první půle, kdy míč skončil hned čtyřikrát v domácí brance a o výsledku bylo rozhodnuto. Starší žáci se

Lokomotiva Heršpice dívky - SK Chrlice mladší žáci 1:3 (1:2), branky Chrlic: Andrýsek, Váňa, Popovych (p). První útoky na obou stranách skončily brankami a ve 2. minutě bylo 1:1, poté všakse naši mladší žáci dokázali vyrovnat s vyspělejším heršpickými dívkami a nakonec přidali dvě branky a konečné vítězství.

SK Chrlice starší přípravka A - Nový Lískovec 24:2, hráno v týdnu. Branky Chrlic: Bella 5, Beránek, Ponechal a Slivko po 4, Štěpán a Rotrekl po 2, Böhm, Hospodar a Čapek.

Sokol Obřany - SK Chrlice starší přípravka A 9:8 (6:3), branky Chrlic: Slivko 6, Beránek, Bella.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší přípravka B 11:12 (5:3), branky Chrlic: Veleba 4, Rajnoha 3, Lechner, Mikeska, Hakl, Bella, Jáchim.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice mladší přípravka A 2:24 (0:13), branky Chrlic: Veleba 6, Sendler 6, Růžička 5, Maštera 4, Humlíček.

SK Žebětín - SK Chrlice mladší přípravka B 5:17 (3:7), branky Chrlic: Sendler 8, Maštera 4, Veleba 3, Procházka, Jáchim.