SK Jundrov - SK Chrlice muži A 2:2 (1:1), branky: 12. Unčovský, 59. Živný - 44. a 91. (p) Dereshev D.. Po dvou porážkách v řadě již bylo nutné bodovat a trenér udělal i změny v sestavě. Mužstvo však bylo oslabeno o Ivoše Klemenseviče a Martina Tůmu, o dva posty v ose hry. S touto skutečností jsme se po celé utkání těžko vyrovnávali. Od počátku jsme byli lepším týmem, dva zajímavé průniky ze stran však marně hledali spoluhráče ve střeleckých pozicích. Bohužel první střela na naši branku znamenala gól v naší síti, kdy nákop do vápna hlavičkoval domácí útočník do naší branky. Tato skutečnost nás zaskočila, snažili jsme se zvýšit aktivitu, naše akce však i nadále končily na nepřesných finálních přihrávkách i nepřesnostech ve středu pole, dlouhé nákopy pak také k většímu užitku nevedly. Vzhledem k tomu, že i soupeř měl problém z kombinací, hra se tak odehrávala ve středu pole. Domácí mohli i zvýšit vedení, trestný kop Patrika Křapa však zastavila tyč naší branky. Nakonec se šlo do kabin za nerozhodného stavu, když kapitán našeho týmu Denis Dereshev využil pomalosti domácího obránce, přesprintoval ho, a z těžké pozice prostřelil domácího brankáře. Ve druhé půli opatrná hra pokračovala a bylo jasné, že šancí bude jako šafránu. Bohužel se dostali domácí opět do vedení, když tečovaný vysoký centr nedokázal náš brankář Tomáš Hanák na malém vápně zachytit nebo vyrazit, a domácí Patrik Živný využil této hrubice ke vstřelení druhého gólu. S přibývajícím časem jsme se sice snažili dostat do blízkosti domácí branky, úniky však vždy končily na nepřesných centrech. V 83. minutě byl po úmyslné ruce vyloučen domácí obránce a hráli jsme krátkou přesilovku. Tu jsme využili až v nastavení, kdy průnik Kolje Deresheva zastavil faulem domácí obránce a nařízenou penaltu Denis Dereshev v posledních vteřinách utkání bezpečně proměnil. Sestava: Hanák - Cupák, Koubek, Nešpor, Dimitrov - Dereshev N., Babashkin (57. Musil), Telička, Lushanov (67. Ponomarenko) - Dereshev D., Svoboda (75. Paták)

SK Chrlice muži B - Svratka Brno "C" 4:3 (1:2), hráno v týdnu. Branky: 41. Lacka, 65. Harašta, 71. Šenkyřík (p), 78. Pospíšil. V týdnu hrálo naše béčko proti céčku Svratky, jehož tým tvořil mix mužů a dorostenců. První poločas nás trápili svým pohybem a ještě ve druhé půli získali vedení 1:3. Poté však naše béčko zabralo, během čtvrthodiny nasázelo tři branky a výsledek neskutečně otočilo. Sestava: Hanák - Svoboda P. (36. Berger M.), Šenkyřík, Hunkes, Čonka - Smutný, Irsenský (30. Málek), Harašta, Pospíšil - Lacka, Daněk (78. Červený).

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Heršpice B 7:1 (3:0), branky: 13. Dimitrov, 31. Macek, 42. a 57.Novák, 65. Doležal, 76. Nezval, 87. Paták - 74. Daňhel. I další domácí utkání béčka skončilo výhrou, zejména proto, že se podařilo dát dohromady sestavu hráčů, kteří v posledních letech tvořili tým áčka. Proto byl výkon fotbalový a všichni hráči si dobře zahráli, i ti, kteří nastoupili do druhého poločasu. Béčko od počátku dominovalo a svoji herní převahu dokázalo vyjádřit i brankově. Sestava: Sova - Macek (46. Málek), Šenkyřík, Rozsypal (46. Paták), Čonka (46. Daněk) - Nezval, Klemensevič, Novák (56. Smutný), Dimitrov (66. Červený) - Doležal, Berger.

SK Chrlice starší žáci - Tatran Starý Lískovec 10:1 (4:0), branky Chrlic: Binder 4, Šmuhař a Kurcikašvili po 2, Sadílek, Rotrekl.

SK Chrlice - SK Žebětín 9:3 (3:2), branky Chrlic: Popovych 6, Štěpán 3.

SK Chrlice starší přípravka A - Tatran Kohoutovice B 21:5 (10:2), branky Chrlic: Rotrekl 5, Beránek 4, Slivko A. a Štěpán po 3, Hospodar a ponechal po 2, Bella a Böhm.

SK Chrlice starší přípravka B - SK Slatina B 7:26 (3:7), branky Chrlic: Veleba 3, Rovenský 3, Grimm.

SK Chrlice mladší přípravka A - Tatran Kohoutovice B 38:3 (16:1), branky Chrlic: Sendler 13, Čaloud 10, Růžička 7, Bláha 5, Jáchim 3.

SK Chrlice mladší přípravka B - ČAFC Židenice 5:8 (1:4), branky Chrlic: Veleba 3, Maštera, Nevřivý M.