SK Bosonohy B - SK Chrlice muži A 4:3 (3:1), branky: 5. Dohnal, 10. Bělohlávek, 25. Havlík, 48. Lerch - 19. Tůma (penalta), 54. Lushanov, 86. Nešpor. V úterním, vloženém kole, jsme opět v Bosonohách doplatili na skutečnost, že domácí mohli doplnit mužstvo hned o 4 hráče, hrající o 3 soutěže výše, a to mělo na utkání velký vliv. Od počátku domácí dobře kombinovali a my jsme hráli velmi pasivně. Když se nám během první desetiminutovky podařilo dvakrát ztratit zbytečně ve středu pole míč a domácí pokaždé skórovali, nevypadalo to s námi dobře. Naštěstí se nám podařilo po dvaceti minutách z penalty Martinem Tůmou snížit. Domácí nás však i nadále přehrávali a výsledkem byl třetí gól v naší síti i několik dalších nebezpečných akcí se střelami, které vychytal Ondra Knop nebo skončily vedle. Bohužel do této doby jsme navíc museli dvakrát střídat po zraněních Patáka a Koubka. Až ke konci první půle jsme hru vyrovnali a domácí brankář chytil dvě naše gólové střely. I druhý poločas jsme nezačali dobře, po standardní situaci jsme si počínali tak nedůsledně, že domácí míč doslova domačkali do naší brány. Ke zlomu v utkání došlo v 68. minutě, kdy domácí všechny hráče áčka vystřídali. Od tohoto okamžiku se hrálo prakticky na jednu branku a po akci dvojice Musil - Lushanov jsme snížili. I poté jsme měli velkou převahu a pronikali do soupeřovy obrany a vytvářeli si jednu dobrou šanci za druhou. Naše koncovka však byla žalostná a většina šancí skončila střelami mimo tyče nebo byla koncovka málo důsledná. Když už jsme brankáře domácích překonali, zastavilo míč břevno. Domácí zdržovali, jak mohli, přesto jsme ještě jednou dostali míč do jejich sítě v 86. minutě, po hlavičce Pavla Nešpora. Ani závěrečné standardní situace k vyrovnání však nevedly. Sestava: Knop - Cupák, Nešpor, Koubek (33. Ponomarenko), Dimitrov (58. Svoboda P.) - Lushanov, Tůma, Telička (68. Babashkin), Paták (14. Dereshev N.) - Musil (Dereshev D.), Svoboda O.

SK Chrlice dorost - Svratka Brno B 2:6 (0:2), branky Chrlic: 79. Hodya, 86. Chytil. Naši dorostenci prohráli i ve čtvrtém podzimním kole, tentokrát však se soupeřem, který ještě body neztratil. Od úvodních minut byl soupeř lepším týmem, lépe kombinoval a svoje šance dokázal i proměnit. Naši dorostenci zmírnili vysokou porážku až v samém závěru.

Ve vloženém kole jsme prohráli v Bosonohách.
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff