SK Chrlice muži A - SK Řícmanice 1:3 (0:2), branky: 86. Tůma z penalty - 16. a 67. Kubíček, 45. Polák. Věděli jsme, po prohře s notně posíleným soupeřem v přípravě, že nás čeká těžké utkání, což ještě umocnily skutečnosti, že do utkání nemohli zasáhnout hned 4 hráči z vítězné sestavy na Slovanu a navíc, pro nepřízeň počasí, se hrálo na tréninkovém hřišti, na kterém nebylo možné uplatnit rychlý přechod do útoku, kterým jsme se doteď prezentovali. Utkání bylo od začátku bojovné a soupeř měl více ze hry, což vyjádřil brankou v 16. minutě. I poté jsme čelili silové hře soupeře a jednou skvěle zachránil Ondra Knop a podruhé vykopával míč z brankové čáry Ivoš Klemensevič. Nakonec jako rozhodující se ukázala poslední minuta první půle, kdy jsme po zbytečné ztrátě míče ve středu pole inkasovali druhou branku doslova "do šatny". Ve druhé půli jsme pak hráli daleko aktivněji a měli převahu, na malém prostoru však na vysoké obránce hostí naše centry do šestnástky neplatily. Zrovna v momentě, kdy bylo snížení na spadnutí, podařil se hostům rychlý protiútok a tvrdou střelou z boku šestnástky navýšili vedení. My jsme na to reagovali hrou na tři obránce a posílením ofenzívy, snížili jsme však až v 86. minutě z penalty za ruku hostujícího hráče. Poté jsme měli až do konce velkou převahu, další branky to však nepřineslo. Mužstvo opět podalo dobrý bojovný výkon, silovější hosté však důrazem v osobních soubojích nedopustili častější průniky do blízkosti své branky. Sestava: Knop - Cupák, Koubek, Klemensevič, Dimitrov - Dereshev D. (65. Lushanov), Tůma, Babshkin, Paták - Musil (84. Svoboda P.), Svoboda O.

Moravská Slavia Brno B - SK Chrlice muži B 6:1 (2:1), branka Chrlic: 13. Telička. Naše béčko dostalo nakonec na Morendě šest branek, i když první půle tomu nenasvědčovala, i když do branky musel zaskočit Michal Berger, který není brankářem. Mužstvo však napodobilo dopolední počínání áčka a také dostalo gól na 2:1 tesně před odchodem do kabin. Tato skutečnost pak ovlivnila průběh druhého poločasu, kdy se domácí postupně začali prosazovat i v koncovce. Vysoké skóre pak bylo dokonáno v poslední desetiminutovce, kdy jsme obdrželi dva zbytečné góly.

SK Chrlice starší žáci - Moravská Slavia Brno 5:0 (2:0), branky: 1. Kurcikašvili, 14. Rotrekl, 37. Sadílek, 40., 68. Šmuhař.
SK Soběšice - SK Chrlice starší žáci 1:9 (0:2), branky: Šmuhař 4, Sadílek 3, Rotrekl 2. Přestože naši starší hráči hráli dvě utkání ve třech dnech, jejich výkon byl v obou případech suverénní. Oba svoje soupeře fotbalově přehráli a zdá se, že budou patřit k týmům, které budou bojovat o postup z městského přeboru. Po pěti utkáních a čtyřech výhrách jsou v tabulce druzí za vedoucí Líšní.

Svratka Brno C - SK Chrlice starší přípravka A 2:20 (2:10), branky: Beránek 6, Štěpán 5, Bella, Böhm, Čapek, Hospodar, Machota, Ponechal, Rotrekl, Slivko, Foral. Naše starší přípravka svého soupeře přehrála a zajímavostí jistě je, že se střelecky prosadili všichni naši hráči, kteří zasáhli do utkání.

SK Řečkovice B - SK Chrlice mladší příprvka A  3:31 (2:13), branky Chrlic: Sendler 11, Veleba 9, Maštera 5, Rovenský 3, Jáchim, Mareček a Růžička. Hned v prvním mistrovském utkání začala naše mladší přípravka doslova raketově a slavila rekordní vítězství.

SK Obřany - SK Chrlice mladší přípravka B 13:10 (10:2), branky Chrlic: Veleba 7, Maštera, Pospíšil, Mareček. Ve druhé půli naše mladší přípravka mohutně dotahovala náskok soupeře z první půle, alespoň k remíze to však nevedlo. 

Naši muži prohráli, mládežníci nadělovali
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff