Slovan Brno B - SK Chrlice muži A 1:4 (1:0), branky: 35. Nevole - 47. Ponomarenko, 74. Klemensevič, 76. a 82. Svboda O. O prvním venkovním utkání jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, protože z tohoto klubu k nám přešel trenér a několik hráčů, což bylo pro soupeře zvýšenou motivací. V prvních deseti minutách jsme měli dvě dobré šance, poté však přebrali iniciativu domácí a zejména po své levé straně, kde hrál hráč áčka Rolinek, několikrát nebezpečně pronikli do naší šestnástky, a vytvořili si tři vyložené šance, přičemž u dvou výborně zasáhl Ondra Knop. Přesto jsme se nepoučili,  a ve 35. minutě nás brankou potrestal Nevole. Do druhé půle jsme udělali významné změny v sestavě, zpevnili obranu a posunuli dopředu dvojici Svoboda O. - Ponomarenko, která měla rychlostí a důrazem na domácí platit. Vyrovnání přišlo po dvou minutách druhé půle, kdy pronikl po levé straně až před branku krásně Kolja Dereshev, na malém vápně našel Romana Ponomarenka, který doklepl míč do domácí branky. Přestože i domácí o půli poslali na hřiště dva hráče z áčka, převahu si nezískali a postupně jsme rychlostí přebírali otěže hry. Ještě jednou nám výrazně pomohl Ondra Knop, když chytl střelu zblízka. Rozhodnutí tak padlo na druhé straně, po rohovém kopu doklepl míč do brány kolenem Ivoš Klemensevič. S domácími to otřáslo a další průniky do jejich obrany dávaly tušit, že ještě nějaké branky přijdou. To se potvrdilo vzápětí, kdy unikla dvojice našich útočníků a po kombinaci doklepl do prázdné brány Olda Svoboda. Stejný hráč také pečetil výhru v 82. minutě, kdy stoper domácích dal malou domů brankáři střelou do prsou, ten se snažil ještě situaci zachránit, o míč ho však obral opět Olda Svoboda a do prázdné brány pečtil naše vítězství. Mužstvo, přes malé problémy v první půli, iopět dokázalo zabojovat a svého soupeře přehrát. Trošku je škoda, že ze hry pro další utkání vypadne Honza Telička, který obdržel dvě žluté karty, druhou za neodstoupení od míče při přímém kopu soupeře v 86. minutě.
Sestava: Knop - Svoboda P. (46. Klemensevič), Cupák, Nešpor, Dimitrov - Paták (53. Dereshev), Telička, Tůma, Dereshev N. - Musil (46. Ponomarenko (86. Babashkin)), Svoboda O. 

SK Chrlice muži B - SK Slatina B 7:0 (5:0), branky: 12., 37., 45. Pospíšil, 16. Berger, 26. Klemensevič, 54. Lacka, 87. Krsek. Naše béčko se sešlo v solidní sestavě, a na tréninkovém hřišti předvedlo poločas snů, kdy po důrazné a rychlé hře dokázalo soupeři nasypat pět branek, přičemž Bolek Pospíšil zaznamenal dokonce hattrick. Ve druhé půli mužstvo nepolevilo a chtělo si zahrát fotbal a přidalo další dvě branky, přičemž tu druhou při své premiéře Martin Krsek. K zajímavému utkání, přes vysokou porážku přispěl i soupeř. Přestože na malém hřišti bylo hodně kontaktů, tak žádný z nich nevybočil z duchu fairplay, ve kterém se celé utkání odehrálo.
Sestava béčka: Hanák - Šmerek, Klemensevič, Šenkyřík, Macek - Pospíšil, Harašta (64. Krsek), Babshkin, Macek - Lacka (69. Doležal), Berger (46. Daněk) 

SK Chrlice dorost - Start Brno B 2:4 (2:1), branky: 25. Nešpor, 40. Hodya. Naši dorostenci prohráli i třetí utkání a opět obdrželi čtyři branky, se kterými se utkání vyhrát nedá. Soupeř byl od počátku fotbalovější, my jsme se snažili tento handicap nahradit bojovností. Až do koce první půle to na něj platilo a když se opřel do míče kousek za polovinou Vojta Nešpor a vzápětí unikl Raman Hodya, radovali jsme se s dvoubrankového vedení. Bohužel těsně před půlí hosté snížili a ve druhé půli nám, když jsme jako v každém z předšlých utkání polevili v nasazení, soupeř nasázel tři branky a otočil skóre ke svému vítězství.

SK Chrlice starší žáci - Lokomotiva Heršpice dívky 2:5 (0:3), branky Chrlic: Santiago, Kurcikašvili. Až ve třetím mistrovském utkání byly přemožitelkami našich žáků heršpické dívky, které jsou v průměru o rok starší, takže s jejich fyzickou vyspělostí měli naši žáci potíže. Když k tomu dívky přidaly i fotbalový um, dokázali naši kluci v utkání pouze snižovat jejich náskok.

Víkendová utkání našich mužstev
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff