SK Chrlice muži A - SK Řečkovice 3:0 (3:0), branky: 4. Svoboda O., 10. Dereshev N., 24. Tůma (penalta). Náš soupeř patří k favoritům soutěže a věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Trenér se byl o víkendu podívat na utkání soupeře v Heršpicích a podle toho poskládal i sestavu. První šanci ke vstřelení gólu měli již v první minutě hosté, šanci však neproměnili, a stačil náš rychlý protiútok kdy si Olda Svoboda pohrál s obranou hostí a vstřelil první branku utkání. Hosté sice zvýšili aktivitu, další protiútok do nepřipravené obrany v 11. minutě však proměnil ve druhou branku Kolja Dereshev. Po rychlém vedení jsme se soustředili na odpovědnou defenzívu a rychlé protiútoky, které nepohyblivé obraně hostí dělali problémy. Když pak Martin Tůma proměnil penaltu po faulu na Kolju Deresheva, který s Marcelem Musilem využili nepřesnou rozehrávku brankáře hostí, dodal nám tříbrankový náskok klid do další hry. Hosté byli sice aktivnější, do nebezpečné blízkosti naší branky se však nedostali a centry do vápna po standardních situacíchj se nám podařilo vyřešit. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Naši fotbalisté hráli v bezpečném obranném bloku, nedělali zbytečné chyby při rozehrávce a drželi soupeře v prostoru, odkud nebezpečí nehrozilo. Naše rychlé protiútoky pak sice dělali soupeři problémy, nedokázali jsme je však dotáhnout do finální koncovky. Až v závěru se hosté dostali do blízkosti naší branky, vyloženou šanci si však nevypracovali. Mužstvo navázalo na výborný výkon z prvního utkání, celé utkání hrálo velmi zodpovědně a rychlý přechod do útoku rohodl důležité utkání. Sestava: Knop - Cupák, Klemensevič (66. Nešpor), Koubek, Dimitrov - Dereshev N., Tůma, Telička (81. Babashkin), Paták (58. Ponomarenko) - Musil (58. Dereshev D), Svoboda O. (85. Svoboda P.).

SK Chrlice dorost - RAFK Rajhrad B 1:4 (1:1), branka Chrlic: 40. Hodya. Naši dorostenci i ve druhém utkání prohráli 1:4. Utkání bylo plné nepřesností a přestože šli hosté již v 11. minutě do vedení, před přestávkou jsme dokázali vyrovnat. Ve druhé půli jsme však pokračovali ve velmi špatném výkonu a vrcholem byl vlastní gól na 1:3, který jsme si dali vlastní bez toho, aby se soupeř dotkl míče. Penalta v poslední minutě pak pečetila vítězství hostí. Někteř naši dorostenci by se měli zamyslet nad přístupem, kterým se prezentují.

SK Obřany - SK Chrlice starší žáci 4:10 (3:4), branky Chrlic: Binder 5, Popovych 2, Sadílek, Klíma, Kurcikašvili. Naši starší žáci vyhráli i druhé mistrovské utkání. Po vyrovnaném prvním poločase dokázal soupeř ještě snížit na 4:5, poté však už ovládli utkání naši starší žáci a nakonec uštědřili soupeři dest branek. 

I druhé utkání jsme doma vyhráli
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff