SK Chrlice muži A - ČAFC Židenice 4:1 (2:0), branky: 18. Koubek, 34. Paták, 88. a 89. Svoboda - 59. Dobeš. V prvním mistrovském utkání jsme podali, na rozdíl od přípravných zápasů, soustředěný výkon. Vzali jsme si poučení z nedávné porážky z přátelského utkání a sestavu volili tak, abychom zamezili rychlosti soupeře ve středu pole. Taktika s pěti záložníky uzavřela středový prostor a i když byli hosté aktivnější, naráželi na pevný obranný blok. přes který to dále nešlo. Stačil pak první rohový kop, kterým jsme šli, po hlavičce Luďka Koubka, do vedení. Hosté sice přidali v aktivitě, nádherná akce po ose Olda Svoboda, Denis Dereshev a Jakub Paták však vedla, ve 34. minutě, ke dvoubrankovému vedení. V první půli jsme navíc dobře kombinovali, takže hosté měli pouze jednu šanci, kdy hlavičku ze šesti metrů však Ondra Knop skvěle chytil. Poločasová ztráta burcovala hosty ve druhé půli do zvýšené aktivity, což vedlo nejdříve k orazítkování břevna naší branky, a poté i ke snížení našeho vedení. S přibývajícím časem přešli hosté na hru se třemi obránci, kromě několika závarů v naší šestnástce si však vyloženou šanci nevypracovali. My jsme naopak podnikali po stranách velmi rychlé protiútoky a několikrát jsme ve výborných šancích netrefili branku. V samotném konci pak dvakrát skóroval Olda Svoboda, nejdříve mu jako na podnose připravil míč na malé vápno, po úniku, Denis Dereshev, vzápětí si pak připravil míč po kombinaci Honzy Teličky s Koljou Dereshevem, a uklidil ho počtvrté do hostující branky. V teplém počasí a v náročněm zápase podalo naše mužstvo velmi dobrý výkon, soupeř však hrál také velmi dobře, a konečný brankový rozdíl byl pro něj trošku krutý.
Sestava: Knop - Cupák, Koubek, Klemensevič, Dereshev N. - Dereshev D., Tůma, Telička, Musil (77. Babashkin), Paták (62. Dimitrov) - Svoboda O. (90. Svoboda P.)

SK Kuřim B - SK Chrlice dorost 4:1 (0:1), branka: 6. Borkovec. Dorostenci ve svém prvním mistrovském utkání zvládli první poločas, kdy šli brzo do vedení a měli několik dalších výborných šancí. Škodou bylo, že jsme dostali vyrovnávací gól těsně po návratu z poločasové přestávky, což naše hráče rozhodilo a soupeř ovládl hru. Dokázal využít mnoho našich nepřesností a po ztrátách míče nás dokázal přečíslit a potrestat. 
Sestava: Šrom - Šmerek, Nešpor, Sideridis - Lang, Večeřa (46. Binder), Drápela, Androschuk, Plný (78. Záklasník) - Borkovec (61. Dvořák), Hodya.

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 3:1 (3:1), branka: Novák. Naše béčko hrálo v Obřanech otevřený zápas, ve které doplatilo na neproměňování šancí. Po chybách v defenzívě sice prohrávalo brzo 2:0, poté však mělo tři možnosti srovnat skóre, dva samostatné úniky a následně ani penalta ke snížení nevedly. Když se podařilo snížit na 2:1, následovala další chyba v defenzívě a do šaten se šlo za stavu 3:1. Ve druhé půli pak mělo naše béčko více ze hry, většina akcí však končila před domácí šestnástkou. Domácí mohli poté také zvýšit z penalty, ale zahráli ji stejně špatně a také nechali vyniknout našeho brankáře. V poslední půlhodině jsme měli výrazně více ze hry, naše nepřesnosti nás alespoň k remíze nedovedly.

Start Brno - SK Chrlice starší žáci 3:4 (1:1), branky Chrlic: Binder a Sadílek po 2. V zajímavém utkání se vedení přelévalo z jednoho týmu na druhý, pro nás se šťastným koncem. V úvodu utkání se naši starší žáci dostali do vedení, domácí si však ve druhé půli překlopili vedení na svou stranu. Během 15 minut jsme však třemi brankami otočili zápas a domácí dokázali již pouze snížit.

První mistrovské utkání jsme doma zvládli
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff