FC Miroslav - SK Chrlice muži A 4:1 (3:0), branky: Svoboda O. V dalším přípravném utkání proti soupeři, který má ambice na postup z I.B třídy, jsme nastoupili z herního soustředění, které mužstvo absolvovalo v pátek a v sobotu ve 30 stupňových vedrech. Přesto jsme zkušenějšímu soupeři byli vyrovnaným soupeřem. Od začátku utkání jsme se snažili držet míč, bohužel soupeř již ve 3. minutě po rychlém protiútoku skóroval. Navíc v 18. minutě jsme obdrželi druhou branku, když rozhodčí nařídil penaltu za ruku ve zdi, při zahrávání trestného kopu soupeřem. Inkasované branky nás nerozhodili a mohli jsme vzápětí skórovat, samostatný únik Lushanova po rychlé akci však domácí brankář vytečoval mimo branku. Do poločasu jsme však inkasovali potřetí, když centr z nulového úhlu překvapivě skončil na zadní tyči v naší brance. Do druhé půle zasáhli i střídající hráči, naše hra tím však neutrpěla. Snažili jsme se nadále držet míč na našich kopačkách a dostat se do zakončení. Z několika nebezpečných akcí jsme využili až únik Denise Deresheva, který naservíroval míč do vápna Oldovi Svobodovi a ten bez přípravy snížil. I poté jsme měli více ze hry a vytvořili si několik zajímavých situací, gólem v domácí síti však neskončily. Nakonec domácí využili chybu v naší rozehrávce, a v úniku byl na boku hranice šestnástky faulovaný domácí útočník. Rozhodčí posoudil situaci tak, že se odehrála v pokutovém území , a domácí ze druhé penalty uzavřeli skóre utkání. I po náročném soustředění dokázali naši hráči až do konce utkání držet se soupeřem krok, udrželi jsme míč a kombinovali po celém hřišti. V některých momentech jsme však nebyli dostatečně důslední, a to dokázal zkušenější soupeř využít. Pozitivní bylo, že přestože jsme v poločase vystřídali téměř polovinu sestavy, naše kombinační hra tím neutrpěla,a střídající hráči dokázali, že máme v současnosti daleko širší kádr, což je pro nový soutěžní ročník velmi pozitivní.
Sestava: Hanák (46. Knop) - P. Svoboda, Koubek, Cupák, Dimitrov (46. Dereshev N.) - Ponomarenko, Túma (60. Babashkin), Telička (60. Musil), Lushanov (45. Dereshev D.) - Svoboda, Nezval. V závěrečné půlhodině se střídalo hokejovým způsobem, takže někteří vystřídaní hráči se znovu zapojili do hry. Do utkání nezasáhli zranění hráči Nešpor a Berger L. a třetí brankář Sova.