SK Chrlice - Sokol Těšany 12:3 (3:2), branky: Svoboda 4, Ponomarenko 3, Nezval, Koubek, Babashkin, Tůma a Dereshev Denis. Proti soupeři ze III. třídy okresu Břeclav jsme si vyzkoušeli zejména ofenzívní činnost. Během prvních deseti minut jsme se dostali do dvoubrankového vedení, soupeř však dokázal dvakrát snížit na jednobrankový rozdíl. Ve druhé půli jsme prostřídali a nasadili do hry dynamické hráče a postupně se to projevilo i na výsledku utkání. S přibývajícími časem  náš soupeř kladl proti našim rychlým akcím menší odpor a devět branek v jeho síti bylo odrazem dění na hřišti. V horkém počasí jsme tak nebyli nuceni hrát s maximálním úsilím a potřebnou zodpovědností. V tomto by nás měl prověřit náš další sobotní soupeř v Miroslavi, který má ambice postupu do I.A třídy. Do utkání jsme nasadili celkem 15 hráčů, kteří se v utkání prostřídali.