SK Chrlice muži A - ČAFC Židenice 2:5 (0:3), branky: Ponomarenko, Lushanov. V dalším přátelském utkání jsme doma podlehli soupeři z naší soutěže. Jako v posledním utkání s Medlánkami jsme zaostali za soupeřem zejména v první půli, kdy se nám, zřejmě pod vlivem teplého počasí, nechtělo moc běhat a profesorský fotbal nemohl na pohyblivé hráče Čafky stačit, a poločasové skóre 0:3 bylo odrazem dění na hřišti. Ve druhé půli jsme přidali, rychle snížili, a měli několik dalších šancí, soupeř si však již až do konce udržel vedení a nenechal si výhru vzít. V našem týmu dostali šanci všichni hráči i někteří hráči z dorostu.