V sobotu 6.6.2020 jsme pořádali turnaj dorostu za účasti týmů Svratky Brno, Startu Brno, Vojkovic a našeho týmu. Dopoledne byla sehrána semifinálová utkání, ve kterých nejdříve naši dorostenci porazili silné mužstvo Startu Brno 2:1, přičemž posledních 15 minut museli čelit drtivé ofenzívě našeho soupeře. Výhru zajistila vlastní branka soupeře a únik Kamila Bindera, kdy prostřelil tvrdou střelou hostujícího brankáře. Ve druhém semifinále porazila Svratka Brno Vojkovice vysoko 5:1. V boji o 3. místo porazil Start Brno Vojkovice 3:1 a poté následovalo finále s účastí našeho celku. První poločas byl vcelku vyrovnaný, Svratka měla sice více ze hry, ale naše rychlé protiútoky vedly k vedení 2:1 a to nás mohlo ještě mrzet, že tři další úniky brankou v síti hostí neskončily. Ve druhé půli však bylo vidět, že hosté trénují intenzivněji a fyzicky nás začali přehrávat. Zatímco v první půli jsme tomu čelili prudkými výpady do otevřené obrany, ve druhé nám již chyběly síly k tomu, abychom si takovou protiakci lépe připravili. Ještě chvíli jsme byli schopni držet alespoň vyrovnané skóre, v poslední čtvrthodině však hosté dokázali ještě dvakrát skórovat a překlopit vedení na svou stranu. V závěru pak Šimon Šrom ještě chytil penaltu. Velmi pozitivní však bylo, že mužstvo dorostu mělo na turnaji 17 hráčů, kteří se postupně zapojovali do hry a bojovali na hranici svých fyzických možností.
Program turnaje:
semifinále - SK Chrlice - Start Brno 2:1 (1:1), brnaka vlastní a Binder, Svratka Brno - SK Vojkovice 5:1 (3:1)
o 3. místo: Start Brno - SK Vojkovice 3:1 (2:1)
Finále: SK Chrlice - Svratka Brno 2:4 (2:1), branky Chrlic: Roman Hodya 2.
Vyhodnocení hráči: brankář - Patrik Sláma (Svratka Brno), střelec - Nikola Oliver Farský 4 branky (Svratka Brno), nejlepší hráč - Roman Hodya (SK Chrlice)